Easter Cup 2013

EASTER CUP 2013 - CZECH REPUBLIC-ICE ARENAS MOST and  BÍLINA

 
 
 
 
 
 
7.4. Easter cup 2013-cat.2001/2002- Most and Bílina 
 
 
 
1.place  Avantgard Hockey (Cz) foto
2.place  Wellmaks (Ru)
3.place  HC Lužnice (Cz)
4.place HC Most (Cz)
5.place HC Plzeň 1929 (Cz)
6.place Letci Letňany (Cz)
7.place HK Kralupy n/V  (Cz)
8.place Draci Bílina (Cz)
9.place Canadian Explorers (C)
10.place Krylia Sovetov (Ru)
11.place Slavoj Zbraslav (Cz)
12.place Sport Events (Cz)
13.place SK Třebechovice (Cz)
14.place Ferencvaros Budapest (Hu)
15.place Stadion Nymburk (Cz)
16.place Pesterzsébeti EC (Hu)
17.place Wild Wolves (Ru)
18.place "Maryino 2002" (Ru)
19.place Daugava (Lv)
20.place MadDogs Mannheim (D)   
nejlerpší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Artemiy Pleshkov (Wellmaks)
obránce/defence: Jaroslav Šešina (HC Most )
útočník/forvard: Filip Reisnecker (Avantgard Hockey)
nejproduktivnější hráč/The Most produktive player: Pavel Novák (HC Lužnice)
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost střely/speed shoting:- Filip Reisnecker ( Avantgard Hockey)
rychlost na 1 kolo/speed skating: - Petr Hašek (Sport Events)
slalom/slalom: - David Jindra (Draci Bílina )
střela na přesnost/shooting on target:- Tomáš Müller (Avantgard Hockey)
nájezdy hráč/riding on goal-player: - Semeon Chebotarev (Wellmaks)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers:- Cameron Stevenson (Canadian) Explorers)
 
 
 
 
4.4. Easter cup 2013-cat.1999/2000-Most
 
 
 
 
1.place  FoPs 99-Forssa (Fi) foto
2.place  Avantgard Hockey (Cz)
3.place Jungfalken Heilbronn (D)
4.place Canadian Explorers (C)
5.place Bilyi Bars (Ua)
6.place Dresden EC (D)
7.place Pesterzsébeti (H)
8.place HC Most (Cz)
nejlerpší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Valtteri Ahtola (FoPs 99-Forsa)
obránce/defence: Miska Kukkonen (Fops 99-Forssa )
útočník/forvard: Miloš Roman (Avantgard Hockey)
nejproduktivnější hráč/The Most produktive player: Mike Fisher (Jungfalken Heilbronn)
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost střely/speed shoting:- Kristofer Kratzmann ( Jungfalken Heilbronn)
rychlost na 1 kolo/speed skating: - Matias Virtanen (FoPs-99 Forssa)
slalom/slalom: - Reid Young (Canadian Explorers )
střela na přesnost/shooting on target:- Christian Bauhof (Jungfalken Heilbronn)
nájezdy hráč/riding on goal-player: - Jolle Nikander (FoPs-99 Forssa)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers:- Leon Meder (Jungfalken Heilbronn))
 
 
 
 
 
31.3. Easter cup 2013-cat.2003/2004-Most
 
 
 
 
1.place  Meteor Třemošná (Cz) foto
2.place  HC Plzeň 1929 (Cz)
3.place Rebel Havlíčkův Brod (Cz)
4.place SK Kadaň (Cz)
5.place Slovan Louny (Cz)
6.place Junost Minsk (Blr)
7.place HC Most (Cz)
8.place "Grodno 2004" (Blr)
9.place Tiburg Trappers (Nl)
10.place Avantgard Hockey (Cz)
nejlerpší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Jakub Pazderka (Rebel Havlíčkův Brod)
obránce/defence: Jonáš Kanta (HC Plzeň 1929)
útočník/forvard: Jakub Šiler (Meteor Třemošná)
nejproduktivnější hráč/The Most produktive player: Dominik Soukup (HC Plzeň 1929) 
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost střely/speed shoting:- Dominik Soukup ( HC 1929 Plzeň)
rychlost na 1 kolo/speed skating:  - Jakub Šiler (Meteor Třemošná)
slalom/slalom: - Jonáš Kanta ( HC 1929 Plzeň )
střela na přesnost/shooting on target:- Adam Pánik ( HC 1929 Plzeň)
nájezdy hráč/riding on goal-player: - Pavel Šugár ( HC Most)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers:- Petr Herkommer (Avantgard Hockey)

27.3.Easter cup 2013-cat.1997/1998-Most

 
1.place East Bohemia (Cz) foto
2.place HK 36 Skalica (Sk)
3.place "Venta 2002" (Lv)
4.place HC Rebel Havlíčkův Brod (Cz)
5.place HC Most (Cz)
6.place MadDogs Mannheim (D)
7.place Avantgard Hockey (Cz)
8.place EV Moosburg (D)
nejlerpší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Marek Mitens  ("Venta 2002")
obránce/defence: Patrik Hrabaň (HC Rebel Havlíčkův Brod)
útočník/forvard: Tomáš Nguen (East Bohemia)
nejproduktivnější hráč/The Most produktive player: Filip Havlíček (Avantgard Hockey) 
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost střely/speed shoting:- Dominik Kuna ( HK 36 Skalica)
rychlost na 1 kolo/speed skating:  - Vojtěch Kocák (HK 36 Skalica)
slalom/slalom: - David Michálek ( Rebel Havlíčkův Brod )
střela na přesnost/shooting on target: Adam Spalovský ( Avantgard Hockey)
nájezdy hráč/riding on goal-player: - Denis Freibauer ( HC Most)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers:- Jan Brož (Rebel Havlíčkův Brod)

24.3. Easter cup 2013-cat.2005/2006-Most

1.place HC Slovan Louny (Cz) foto
2.place HC Česká Lípa (Cz)
3.place Sparta Praha (Cz)
4.place HCM Warrior Brno (Cz)
5.place Meteor Třemošná (Cz)
6.place Wet-Dogs (Cz)
7.place Letci Letňany (Cz)
8.place HC Most (Cz)
9.place Avantgard Hockey (Cz)
10.place Spartak Nové Město (Cz)
11.place Transkela (Lt)
12.place Vasas SC (H)
13.place Vasas SC (H)
14.place HC Tachov (Cz)
nejlerpší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Vojtěch Hambálek (HC Slovan Louny)
obránce/defence: Marek Hašlar (HC Česká Lípa)
útočník/forvard: Matěj Maštalířský (HC Tachov)
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost střely/speed shoting:- Bohumil Křen ( Avantgard Hockey)
rychlost na 1 kolo/speed skating:  - Bogdan Stepanchuk (Sparta Praha)
slalom/slalom: - Aleš Bár ( Wet - Dogs )
střela na přesnost/shooting on target: Zdeněk Šmíd ( Meteor Třemošná)
nájezdy hráč/riding on goal-player: -Radek Janata ( HC Česká Lípa)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers:-David Tuhý (HC Most)