Easter Cup 2012

15.4. Easter cup 2012 cat.2000/2001, Ice arena Most

1. AVANTGARD HOCKEY (Cz) foto
2. HTA
3. HTA B
4.  AVANTGARD HOCKEY (Eu)
5.  Canadian Explorers (C)
6.  HC Kobra Praha
7.  ZHM Select
8.  HC Letci Letňany
9.  HC Most
10. Vasas SC (H)
11. Spartak Nové Město
12. HK Kralupy nad Vltavou
13. Piráti Chomutov
14. HC Hvězda Praha
15. Jungfalken Heilbronn (D)
16. Falcons Bucurest (Ro)
17. Tilburk Trapper (Nl) 
nejlepší hráči turnaje/Best players of tournament
nejproduiktivnější hráč/The Most productive player : Patrik Prymula (Avantgard Hockey)
brankář/goalkeeper: Maria Ralph (Canadian Explorers)
obránce/defense : Ondřej Havlín (Avantgard Hockey)
útočník/forvard : Robin Všetečka (Kobra Praha) 
dovednostní soutěžě/skill competetion
- rychlost na 1 kolo/speed skating: Jan Kvapil  (Kobra Praha)
- slalom: Michal Trejbal  (HTA)
- střelba na přesnost/shoting on target: David Šálek (Kobra Praha)
- nájezdy hráč/riding on goal-players: Lukáš Škvarek (HTA )
- nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Jakub Maličkay (Hvězda Praha)
- rychlost střely/speed on shooting: Filip Reisnecker (HTA)
 
 
12.4. Easter cup 2012 cat.1998/1999, Ice arena Most
 
 
1.místo Hamrteam (Cz) foto
2.místo K-Sports Slovakia (Sk)
3.místo Slavia Bratisava (Sk)
4.místo Hamrteam B
5.místo Dívčí hokej
6.místo Piráti Chomutov
7.místo Avantgard Hockey
8.místo HC Most
9.místo Jungfalken Heilbronn (D)
10.místo HC Děčín
 
nejlepší hráči turnaje/Best players of tournament
nejproduiktivnější hráč : David Kovář  (Hamrteam)
brankář: Adam Jaček (Slavia Bratislava)
obránce : David Martínek (Hamrteam)
útočník : Richard Miščík (K-Sports Slovakia) 
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost na 1 kolo: Tomáš Vildumutz (Hamrteam) 
slalom:  David Kovář (Hamrteam)
rychlost střely: David Martínek (Hamrteam)
střelba na přesnost: Martin Majerik (K-Sports Slovakia)
nájezdy - hráč: Jan Mikulec  (Hamrteam)
nájezdy-brankář: Filip Grančavov (Hamrteam)
 
8.4. Easter cup 2012 kat.2002/2003, Ice arena Most
 
1.místo HK MD Šumperk (Cz) foto
2.místo Hockey Talent Academy (Cz)
3.místo HC Lužnice (Cz)
4.místo Hockey  Top Team
5.místo Rebel Havlíčkův Brod
6.místo Hockey Talent Academy B
7.místo HC Vimperk
8.místo Slavoj Zbraslav
9.místo Meteor Třemošná
10.místo Rytíři Kladno
11.místo HC Most
12.místo Avantgard Hockey
 
nejlepší hráči turnaje/Best players of tournament
nejproduiktivnější hráč : Pavel Novák (HC Lužnice )
brankář: Filip Krejčí ( Hockey Talent Academy )
obránce : David Matula ( Rebel Havlíčkův Brod )
útočník : Joshua Mácha ( HK MD Šumperk )
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost na 1 kolo: Robin Kaplan (HK MD Šumperk)
slalom: Václav Felcman (Avantgard Hockey)
rychlost střely: Jiří Sůsa (Hockey Talent Academy)
střelba na přesnost: Benedikt Dorner (Hockey Talent Academy)
nájezdy - hráč: Jakub Kaňka (Hockey Talent Academy)
nájezdy-brankář: Petr Kopolovič (HC Vimperk)
 
4.4. EASTER CUP 2012-cat.1996/1997, Ice arena Most
1.místo Avantgard Hockey (Cz) foto
2.místo SC Kolín
3.místo HC Most
4.místo East Bohemia
5.místo Ldinka Kiev (Ua)
 
nejlepší hráči turnaje/best players of the tournament
nejproduktivnější hráč/The most productive player: Jakub Komínek (HC Most)
brankář/goalkeeper: Ondřej Martínek (SC Kolín)
obránce/defenderVojtěch Budík ( Avantgard Hockey)
útočník/forvard: Miloš Roman (Avantgard Hockey)
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost/speed skating: Dominik Zelený (East Bohemia)
slalom: Luboš Kozák (SC Kolín)
třelba na přesnost/shoting on target: Michal Roman ( Avantgard Hockey)
nájezdy hráč/riding on goal-players: Artur Terchiev (Ldinka Kiev)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Ondřej Martínek (SC Kolín)
 
1.4. EASTER CUP 2012-cat.2004/2005-Ice arena Most 
 
1.místo HC Chotěboř foto
2.místo Hockey Talent Academy
3.místo Meteor Třemošná
4.místo Kobra Praha
5.místo Letci Letňany
6.místo Avantgard Hockey
7.místo SKLH Žďár nad Sázavou
8.místo Hockey Talent Academy
9.místo Draci Bílina
10.místo Slavoj Zbraslav
11.místo HC Most
 
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper- Daniel Král (HC Chotěboř)
obránce/defence- Viki Chladová (HTA)
útočník/forvard- Jakub Šiler (Meteor Třemošná)
 
 
 
 
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost/speed skating: Filip Dymák (HC Chotěboř)
slalom: Jiří Feleman (HTA)
střelba na přesnost/shooting on target: Václav Grunt (Avantgard Hockey)
rychlost střely/speed shoting: Petr Panýr (HC Letci Letňany)
nájezdy hráč/riding on goal-player: Marek Soukup (Meteor Třemošná)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Daniel Král (HC Chotěboř