Easter Cup 2011

EASTER CUP 2011-Czech Republic-Most 

8.-10.4.2011 - cat.1999/2000 
1.místo Hockey Talent Academy(Cz) foto
2.místo Slavia Bratislava (Sk)
3.místo Easter Bunnies (Cz)
4.místo HC Sparta Praha (Cz)
5.místo KLH Chomutov B (Cz)
6.místo Canadian Explorers (C)
7.místo HC Bobři Valašské Meziříčí (Cz)
8.místo HC Soběslav Lužnice
9.místo HK MK Bled (Slo)
10.místo HC Košice (Sk)
11.místo HC Hvězda Praha (Cz)
12.místo HC Most
13.místo KLH Chomutov
14.místo HC Slovan Louny 
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper-Jan Škorpík(Sparta Praha)
obránce/defence-Ivan Lytvinov (Easter Bunnies)
útočník/forvard-Balint Horvath(Slavia Bratislava)
nejproduktivněší hráč/The Most productive player Martin Nečas (HTA)
dovednostní soutěžě/skill competetion 
rychlost/speed skating: Jan Svoboda (KLH Chomutov B)
slalom: Jan Köver (HTA)
střelba na přesnost/shooting on target:Tyler Schendel (Candian Explorers)
rychlost střely/speed shoting: Kristian Jeseňský (Slavia Bratislava)
nájezdy hráč/riding on goal-player: Jack McLeod (Canadian Explorers)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Tomáš Vomáčka (HTA)

5.-7.4.2011 - cat.1997/1998
1.místo/place Újpesti TE (H) foto
2.místo/place BK Mladá Boleslav (Cz)
3.místo/place Hockey Talent Academy 
4.místo/place Výběr Vysočiny (Cz)
5.místo/place SVK Nitra (Sk)
6.místo/place East Bohemia (Cz)
7.místo/place HC Most (Cz)
8.místo/place Canadian Explorers (C)
9.místo/place HK MK Bled (Slo)
10.místo/place Prorink Stars Pl) 
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper-Petr Kváča (BK Mladá Boleslav)
obránce/defence-Rudy Samuel (HTA)
útočník/forvard-Jiří Ondráček (Výběr Vysočiny)
nejproduktivněší hráč/The Most productive player Martin Sági (Újpesti Te )
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost/speed skating: Erik Šramaty (SVK Nitra)
slalom: Blake Kleiner (Canadian Explorers)
střelba na přesnost/shooting on target:Jiří Vozár (HC Most)
rychlost střely/speed shoting: Emil Veselý (East Bohemia)
nájezdy hráč/riding on goal-player Lukáš Kaukič (Prorink Stars)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers:Ivan Růžička (BK Mladá Boleslav)

1.-3.4.2011 - cat.2001/2002
1.místo Hockey Talent Academy foto
2.místo HC Lužnice Soběslav
3.místo HC Slavoj Zbraslav 
4.místo HK Kralupy nad Vltavou
5.místo SKLH Žďár nad Sázavou
6.místo HC Krkonoše
7.místo HC Letci Letňany
8.místo HC Most
9.místo HC Hvězda Praha
10.místo KLH Chomutov
11.místo HCM Jaroměř
12.místo HC Kobra Praha 
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper-Ondřej Horský (HK Kralupy n/V)
obránce/defence-Jakub Najman (HC Slavoj Zbraslav)
útočník/forvard-Tomáš Bernat (HC Lužnice Soběslav)
nejproduktivněší hráč/The Most productive player Jaromír Pytlík (HTA)
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost/speed skating-Jan Cikhar (HC Hvězda Praha)
slalom - Petr Teuber (HC Krkonoše)
střelba na přesnost/tagert of shoting-Kryštof Lang (HC Lužnice Soběslav)
rychlost střely/speed shots-Pavel Novák (HC Lužnice Soběslav )
nájezdy hráč/raiding on goal-player -Jan Korytar (HC Lužnice Soběslav)
nájezdy brankář/raiding on goal-goalkeeper -Oldřich Cichoň (HC Kobra Praha)

25.-27.3.2011-cat.2003/2004 
1.místo HC Letci Letňany foto
2.místo HC Plzeň
3.místo Hockey Talent Academy
4.místo HC Slavoj Zbraslav
5.místo HC Meteor Třemošná
6.místo HCM Jaroměř
7.místo HC Stadion Litoměřice
8.místo HC Slovan Ústečtí Lvi
9.místo HC Draci Bílina
10.místo HC Most
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper-Šimon Šídlo (HC Slavoj Zbraslav)
obránce/defence-Bárt Novotný (HC Letci Letňany)
útočník/forvard-Jonáš Kanta (HC Plzeň)
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost/speed skating-Jakub Šiler (HC Meteor Třemošná)
slalom - Daniel Pavelec (HTA)
střelba na přesnost/tagert of shoting-Jiří Beránek (HC Meteor Třemošná)
rychlost střely/speed shots-Dominik Soukup (HC Plzeň)
nájezdy hráč/raiding on goal-player -Lukáš Souček (HCM Jaroměř)
nájezdy brankář/raiding on goal-goalkeeper -Aleš Strážovský (HTA)