Easter Cup 2010

EASTER CUP 2010-Czech republic-Most

9.-11.4.-cat.1998/1999 
1.místo SKLH Žďár nad Sázavou foto
2.místo Easter Bunnies A
3.místo SKH GKS Jastrzebie (Pl)
4.místo HC Draci Bílina
5.místo Easter Bunnies B
6.místo HS Riga (Lv)
7.místo HC Klatovy
8.místo Stuttgarter EC (D)
9.místo HC Most
10.místo HC Stadion Nový Bydžov   
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář /goalkeeper Martin Březina (HC Draci Bílina)
obránce/defence Josef Pilný (Easter Bunnies)
útočník/forward  Dominik Jarosz(SKH GKS Jastrzebie)
neejproduktivnější hráč/the most productive player David Michálek (SKLH Žďár nad Sázavou)
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost/speed skating Josef Pilný (Easter Bunnies)
slalom Tomáš Havránek (SKLH Žďár nad Sázavou)
střelba/shooting Jiří Vlach (Easter Bunnies)
nájezdy hráč/raiding on goal player Martin Nečas (SKLH Žďár nad Sázavou)
najezdy brankář/raiding on goal goalkeeper Kamil Ondráš (Easter Bunnies)

6.-8.4.-cat.1996/1997  
1.místo HC Rytíři Vlašim foto
2.místo Prorink Stars (Pl)
3.místo Výběr Vysočina
4.místo Easter Bunnies
5.místo HC Most
6.místo HC Roudnice nad Labem
7.místo TJ Stadion Kutná Hora
8.místo Arboga IK (Swe)
9.místo Sokol Kiev (Ua)
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář /goalkeeper Luboš Gabriel (HC Rytíři Vlašim)
obránce/defence Jakub Kurowski (Prorink Stars)
útočník/forward Jakub Hoskovec (Výběr Vysočina)
neejproduktivnější hráč/the most productive player Dominik Poljanský (HC Most)
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost/speed skating František Matula (HC Rytíři Vlašim)
slalom Štěpám Toula (HC Rytíři Vlašim)
střelba/shooting Jiří Vozár (HC Most)

2.-4.4.-cat.2000/2001 
1.místo/place Goool Team foto
2.místo/place HTA 
3.místo/place HC Slavoj Zbraslav
4.místo East Bohemia
5.místo HC Berounští medvědi
6.místo Easter Bunnies
7.místo HC Kometa Úvoz
8.místo KLH Chomutov
9.místo HC Spartak Soběslav
10.místo HC Sparta Praha
11.místo HC Most
12.místo AAA Willbes (C)
13.místo HC Draci Bílina
14.místo HC Letci Letňany
15.místo HC České Budějovice
16.místo HC Slavoj Zbraslav B
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper-Jakub Kašpar (HC Slavoj Zbraslav)
obránce/defence-Tadeáš Jakubec (East Bohemia)
útočník/forvard-Tomáš Jiroušek (Goool Team)
nehjproduktivnější hráč/The most pruductive player-Jiří Egert (HC Spartak Soběslav)
dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost/speed skating-Tadeáš Jakubec (East Bohemia)
slalom - Patrik Prymula (HC Sparta Praha)
střelba/tagert of shoting-Michal Kyncl (HTA)
nájezdy hráč/raiding on goal-player -Petr Čajka (HC Sparta Praha)
nájezdy brankář/raiding on goal-goalkeeper -Jan Škorpík (HC Sparta Praha)
nájezdy hráč/raiding on goal player Oleksiy Vorona (Sokol Kiev)
najezdy brankář/raiding on goal goalkeeper Mateusz Studzinski (Prorink Stars)

29.-31.3.-cat.1994/1995  
1.místo/place HC Poschiavo (Ch) foto
2.místo/place HC Most A
3.místo/place HC Kometa Úvoz
4.místo/place HC Strägnäs (Swe)
5.místo/place HC Most B
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
nejlepší brankář/best goalkeper -  Dominik Chabr (HC Most)
nejlepší obránce/best defender - Dušan Kučera (HC Kometa Úvoz)
nejlepší útočník/best forvard - Adam Kellerstein (HC Poschiavo)
nejproduktivnější hráč/the most productive player - Patrik Huňady (HC Poschiavo)
dovednostní soutěže/skill competetion
rychlost/speed skating - Jan Tichý (HC Poschiavo)
slalom/slalom - Jaroslav Hotař (HC Kometa Úvoz)
střelba/shooting - Fredrik Berglund (HC Strägnäs)
nájezdy hráč/raiding on goal player - Jan Vaverka (Kometa Úvoz)
nájezdy brankář/raiding on goal goalkeper - Ted Jansson (HC Strägnäs)

27.-28.3.-cat.2002/2003  
1.místo HTA  foto
2.místo HC Meteor Třemošná
3.místo HC Rebel Havlíčkův Brod 
4.místo HC Jaroměř
5.místo Easter Bunnies
6.místo HC Slavoj Zbraslav
7.místo HC Plzeň
8.místo HC Draci Bílina
9.místo HC Děčín
10.místo HC Most
11. místo HC Stadion Litoměřice
nejlepší hráči turnaje:
nejlepší brankář : Lukáš Janda (HC Meteor Třemošná)
nejlepší obránce:David Matula (HC Rebel Havlíčkův Brod)
nejlepší útočník :Vojtěch Lehký (HC Jaroměř)
dovednostní soutěže:
rychlost : Daniele Kajzr (HC Děčín)
slalom: Oliver Pištora (HC Slavoj Zbraslav)
střelba: Dominik Soukup  (HC Plzeň)
nájezdy hráč: Jiří Puczek (HC Most)
nájezdy brankář: Filip Krejčí (HTA)