Easter Cup 2009

Easter Cup 2009  - CZECH REPUBLIC – Most

Ročník – born  1993/1994  06.04. - 08.04.2009

01. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
02. SKA IK Stockholm (Swe)
03. Team Bofors Karlskoga (Swe)
04. HC Frýdek - Místek (Cz)
05. Team Deamwool (Sk)
06. HC Meteor Třemošná (Cz)
07. Team Nordwest (Cz)
08. HC Most (Cz)
09. SK Kadaň (Cz)
10. HC Neuchatel Futur (Ch)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Marcus Born (Team Bofors Karlskoga)
nejlepší obránce - best defender : Martin Kabelka (Team Nordwest)
nejlepší útočník - best forward : Jakub Novák (HC Dvůr Králové Náchod)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Simon Mattson (SKA IK Stockholm)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Niklas Hagzuno (Team Bofors Karlskoga)
slalom - slalom : David Horňák (Team Deamwool)
přesnost - shooting on targets : Lukáš Novák (HC Dvůr Králové Náchod)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Michael Maurer (HC Neuchatel Futur)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Jan Mihálik (Team Deamwool)

 

Ročník – born  1995/1996  13.04. – 16.04.2009

01. Imatran Ketterä (Fin)
02. Highlands Hockey (Cz)
03. HC Litvínov (Cz)
04. HC Meteor Třemošná (Cz)
05. Team Nordwest (Cz)
06. HC Kometa Group (Cz)
07. HC Michalovce (Sk) 
08. HC Děčín (Cz)
09. HC Stadion Teplice (Cz)
10. HC Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Roope Keronen (Imatran Ketterä)
nejlepší obránce - best defender : Šimon Szatmary (Highlands Hockey)
nejlepší útočník - best forward : David Michel (HC Meteor Třemošná)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : David Weitz (HC Litvínov)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : David Šesták (HC Litvínov)
slalom - slalom : Patrik Opava (Team Nordewest)
přesnost - shooting on targets : Miroslav Kejmar (HC Stadion Teplice)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Josef Ciszkocsil (HC Michalovce)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) : Jakub Vávra (HC Kometa Group)

 

Ročník – born  1997/1998  16.04. – 19.04.2009

01. Hockey Talent Academy (Cz)
02. HC Slavia Bratislava (Sk)
03. Hockey Agency (Cz)
04. HC Krkonoše (Cz)
05. HC VCES Hradec Králové (Cz)
06. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
07. Easter Bunnies 07 (Cz)
08. HC Svišť Bratislava (Sk)
09. HC Rebel Havlíčkův Brod (Cz)
10. HC Klatovy (Cz)
11. Easter Bunnies 08 (Cz)
12. HC Slavoj Zraslav (Cz)
13. HC Meteor Třemošná (Cz)
14. HC Most (Cz)
15. HC Stadion Teplice (Cz)
16. Stuttgarter EC (D)
17. HC Metuje (Cz)
18. ZVVZ Milevsko (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Patrik Sasínek (Hockey Talent Academy)
nejlepší obránce - best defender : Emil Veselý (Hockey Agency)
nejlepší útočník - best forward : Peter Kollar (HC Slavia Bratislava)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Patrik Antonín (HC Dvůr Králové Náchod)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Radovan Pavlík (HC VCES Hradec Králové)
slalom - slalom : Filip Hronek (HC VCES Hradec Králové)
přesnost - shooting on targets : Filip Helt (HC Most)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Marek Macháč (HC Most)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Martin Novák (HC Dvůr Králové Náchod), Kristián Šuškovský (HC Most), Ondřej Martínek (Easter Bunnies), Kamil Ondráš (Easter Bunnies), Luděk Petruželka (HC Metuje) a Martin Chour (HC VCES Hradec Králové)

 

Ročník – born  1999/2000  10.04. – 12.04.2009

01. SKLH Žďár nad Sázavou (Cz)
02. Hockey Talent Academy 1 (Cz)
03. Easter Bunnies (Cz)
04. Hockey Talent Academy 2 (Cz)
05. HC Sparta Praha (Cz)
06. HC Slezan Opava (Cz)
07. HC Slavoj Zbraslav (Cz)
08. HC Meteor Třemošná (Cz)
09. HC VCES Hradec Králové (Cz)
10. HC Stadion Teplice (Cz)
11. HC Kometa Úvoz (Cz)
12. HC Most (Cz)
13. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
14. HC Berounští Medvědi (Cz)
15. HC Metuje (Cz)
16. HC Roudnice nad Labem (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář- best goalkepeer : Martin Březina (Hockey Talent Academy 2)
nejlepší obránce-best defender : Michael Gaspar (Hockey Talent Academy 1)
nejlepší útočník-best forward : Robin Martínek (Easter Bunnies)
nejproduktivnější hráč-the most productive player : Martin Nečas (SKLH Žďár nad Sázavou)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Daniel Bukač (HC Most)
slalom - slalom : Jaroslav Dvořák (HC VCES Hradec Králové)
přesnost - shooting on targets : Martin Červenka (HC Meteor Třemošná)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Tomáš Nacházel (HC Sparta Praha)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) : Tomáš Vomáčka (HC VCES Hradec Králové)

 

Ročník – born  2001/2002  04.04. – 05.04.2009

01. HC Letci Letňany (Cz)
02. Hockey Talent Academy 1 (Cz)
03. HC Slavia Praha 1 (Cz)
04. HC Slavoj Zbraslav (Cz)
05. Easter Bunnies (Cz)
06. Hockey Talent Academy 2 (Cz)
07. HC Vítkovice Steel (Cz)
08. HC Meteor Třemošná (Cz)
09. HC Jaroměř (Cz)
10. HC Slavia Praha 2 (Cz)
11. HC Stadion Litoměřice (Cz)
12. HC Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář- best goalkepeer : Jakub Baloun (Hockey Talent Academy 1)
nejlepší obránce-best defender : Mikuláš Hovorka (HC Slavia Praha 1)
nejlepší útočník-best forward : Marek Berka (Easter Bunnies)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Jakub Beran (HC Most)
slalom - slalom : Josef Teuber (HC Jaroměř)
přesnost - shooting on targets : Petr Frydrych (HC Vítkovice Steel)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Teodor Píštěk (Hockey Talent Academy 1)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) : Ondřej Skokan (HC Stadion Litoměřice)