Easter Cup 2008

Easter Cup 2008

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC – Most- RESULTS

Ročník – born  1992/1993  21.03. -23.03.2008

 1. Flemingsberg IK (Swe)
 2. HC Benátky nad Jizerou (Cz)
 3. HC Most (Cz)
 4. Hasselby-Kalvesta (Swe)
 5. I.C. Gentofte (Dk)
 6. HC Youny Sprinters Neuchatel (Ch)
 7. HC Mariánské Lázně (Cz)
 8. Porvoo Hunters (Fi)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Xaver Dubois (HC Youny Sprinters Neuchatel)
nejlepší obránce - best defensman : Jakub Staněk (HC Benátky nad Jizerou)
nejlepší útočník - best forvard : Ladislav Tomášek (HC Most)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Matias Sundberg (Flemingsberg IK)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Patrik Kuchta (HC Benátky nad Jizerou)
slalom - slalom : Patrik Undin (Flemingsberg IK)
přesnost - shooting on targets : Christofer Nielsen (I.C. Gentofte)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Petr Hučko (HC Mariánské Lázně)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Josef Kolník (HC Mariánské Lázně)



Ročník – born  1994/1995  24.03. – 27.03.2008

 1. HC Klatovy (Cz)
 2. Flemingsberg  IK (Swe)
 3. Team Nordwest (Cz)
 4. Viking HC (Swe)
 5. Highlands Hockey Club (Cz)
 6. HC Most (Cz)
 7. Slovakia West (Sk) 
 8. HHK Dragons Hässelholm (Swe)
 9. HC Meteor Třemošná (Cz)
10. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
11. Telford Venom (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Martin Soldán (HC Klatovy)
nejlepší obránce - best defensman : Emil Knutsson (Flemingsberg IK)
nejlepší útočník - best forvard : David Weitz (Team Nordwest)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Marek Šmída (Highland Hockey Club)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Ludvík Michel (HC Meteor Třemošná)
slalom - slalom : David Minárik (Slovakia West)
přesnost - shooting on targets : Petr Mašek (HC Most)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Václav Nauš (HC Klatovy)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Martin Kukan (Slovakia West)



Ročník – born  1996/1997  28.03. – 30.03.2008

 1. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
 2. HC Rytíři Vlašim (Cz)
 3. Easter Bunnies (Cz)
 4. Spartak Choceň (Cz)
 5. HC Stadion Teplice (Cz)
 6. HC Lasselsberger Plzeň (Cz)
 7. HC Most (Cz)
 8. HC Metuje (Cz)
 9. HC Litoměřice (Cz)
10. HC Děčín (Cz)
11. HC Roudnice nad Labem (Cz)
12. Sttutgarter EC (D)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Dominik Exner (HC Dvůr Králové Náchod)
nejlepší obránce - best defensman : Martin Kučera (Easter Bunnies)
nejlepší útočník - best forvard : Václav Zídek (HC Rytíři Vlašim)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jan Pejša (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Tomáš Hájek (HC Roudnice nad Labem)
slalom - slalom : Martin Kvaček (HC Děčín)
přesnost - shooting on targets : Miroslav Kejmar (HC Stadion Teplice)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Dominik Poljanský (HC Most)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Aleš Homolka (HC Stadion Litoměřice)



Ročník – born  1998/1999  17.03. – 19.03.2008

 1. HC Draci Bílina (Cz)
 2. HC Most (Cz)
 3. HC Stadion Teplice (Cz)
 4. HC Lev Hradec Králové (Cz)
 5. HC Metuje (Cz)
 6. HC Meteor Třemošná (Cz)
 7. HC Slavoj Zbraslav (Cz)
 8. HC Nový Bydžov (Cz)
 9. HC Roudnice nad Labem (Cz)
10. HC Meteor Třemošná (Cz)
11. HC Kometa Brno (Cz)
12. Easter Bunnies (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář- best goalkepeer :Kateřina Zechovská (HC Draci Bílina)
nejlepší obránce-best defensman :  (HC Slavoj Zbraslav)
nejlepší útočník-best forvard :Mário Keller (HC Lev Hradec Králové)
nejproduktivnější hráč-the most productive player : Helt Filip (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Martina Mašková (HC Stadion Teplice )
slalom - slalom : Denis Freibauer (Easter Bunnies)
přesnost - shooting on targets : Jiří Vozár (HC Most)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Štěpán Urbánek (HC Draci Bílina) , Petr Chlán (HC Stadion Teplice)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Ladislav Pavlištík (HC Stadion Teplice)