Easter Cup 2007

Easter Cup 2007

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC –Most- RESULTS

Ročník – born  1995/1996  13.4. – 15.4.2007          

 1. Team Northwest (Cz)
 2. Silver Lions (Ru)
 3. Easter Bunnies (Cz)
 4. SC Kolín (Cz)
 5. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
 6. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
 7. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 8. HC Draci Bílina (Cz)
 9. HC Most (Cz)
10. Herlev Hornets (Dk)
11. HC Stadion Teplice (Cz)
12. Gladsaxe Ishockey (Dk)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Ondřej Martínek (SC Kolín)
nejlepší obránce - best defensman : Nikita Evstigneev (Silver Lions)
nejlepší útočník - best forvard : Klára Chmelová (Easter Bunnies)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Vítězslav Dům (Team Northwest)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Nikita Evstigneev (Silver Lions)
slalom - slalom : Filip Havrda (HC Dvůr Králové Náchod)
přesnost - shooting on targets : Jiří Vozár (HC Most)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Michal Martinovský (Team Northwest)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Lukáš Hosnédl (HC Most)


Ročník – born  1993/1994  9.4. – 12.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. PROFS Riga (Lv)
 2. Team Northwest (Cz)
 3. Hammarby IF (Swe)
 4. HC Klatovy (Cz)
 5. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 6. Falu IF (Swe)
 7. Riga Perkons (Lv)
 8. Molndal IF (Swe)
 9. HC Most (Cz)
10. Riga Perkons (Lv) 
11. Mora IK (Swe)
12. Team Steiermark (A)
13. HC Stadion Teplice (Cz)
14. CP Fleurier (Ch)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Marcus  Rickan (Hammarby)
nejlepší obránce - best defensman : Jiří Pitel (HC Klatovy)
nejlepší útočník - best forvard : Václav Manker (HC Most)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Rinalds Ralitensilds (PROFS Riga)

dovednostní soutěže – skil competition

rychlost - speed skating : Wilhelm Brodin (Falu IF)
slalom - slalom : Ralfs  Melderis (Riga Perkons)
přesnost - shooting on targets : Arturs Virkstenis (Riga Perkons)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Toms Anderson (Riga Perkons)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Josef Sobotka (HC Chemopetrol Litvínov)




Ročník – born  1991/1992  6.4. – 8.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. TJ Stadion Nymburk (Cz)
 2. Manglerud Star (No)
 3. Alfdalen HC (Swe)
 4. Strangnas HC (Swe)
 5. HC Most (Cz)
 6. Kritenehamn (Swe)
 7. Hanviken Hockey (Swe) 
 8. Porvoon Hunters (Fi)
 9. HC Mariánské Lázně (Cz)
10. SHKM Hodonín (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Magnus Mikker (Alfdalen HC)
nejlepší obránce - best defensman : Emil Linberg (Strangnas HC)
nejlepší útočník - best forvard : Erik Edstroem (Manglerud Star)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jakub Hladík (TJ Stadion Nymburk)


Ročník – born  1997/1998  2.4. – 4.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. HC Lev Hradec Králové (Cz)
 2. HS Riga (Lv)
 3. HC Dvůr Králové Náchod (Cz)
 4. HC Metuje Jaroměř (Cz)
 5. HC Roudnice nad Labem (Cz)
 6. HC Most (Cz)
 7. TJ Slavoj Zbraslav (Cz)
 8. HC Rabat Kladno (Cz)
 9. Easter Bunnies (Cz)
10. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
11. EC Stuttgart (D)
12. HC Draci Bílina (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Patrik Černý (HC Dvůr Králové Náchod)
nejlepší obránce - best defensman : Alexanders Irmša (HS Riga)
nejlepší útočník - best forvard : Štěpán Urbánek (Easter Bunnies )
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Filip Hronek (HC Lev Hradec Králové)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Vojtěch Černý (HC Roudnice nad Labem)
slalom - slalom : Martin Kučera (HC Draci Bílina)
přesnost - shooting on targets : Jakub Moucha (HC Slovan Ústí nad Labem)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Štěpán Urbánek (Easter Bunnies )
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Dan Kačírek(HC Metuje Jaroměř)


 
Ročník – born  1987/1990  31.3. – 1.4.2007
                                                                                                                                                                          
 1. HC Slovan Ústí nad Labem (Cz)
 2. HC Most (Cz)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. Vasteras (Swe)
 5. Telford Trojans (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Chris Barlow (Telford Trojans)
nejlepší obránce - best defensman : Christoffer Udd (Vasteras)
nejlepší útočník - best forvard : Vlastimil Salač (HC Slovan Ústí nad Labem)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Marek Šafařík (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Marek Šafařík (HC Most)
slalom - slalom : Robin Hanzl (HC Slovan Ústí nad Labem)
přesnost - shooting on targets : Marek Zukal (HC Slovan Ústí nad Labem)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Vlastimil Salač (HC Slovan Ústí nad Labem)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Daniel Kareš (HC Slovan Ústí nad Labem)