Easter Cup 2006

Easter Cup 2006

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC –Most- RESULTS

Ročník – born  1996/1997  24.-26.3.2006

 1. HC Lasselsberger Plzeň (Cz)
 2. HS Pardaugava (Lv)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. HS Riga (Lv)
 5. Easter Bunnies (Cz)
 6. HC Stadion Teplice (Cz)
 7. HC Lev Hradec Králové (Cz)
 8. HC Stadion Litoměřice (Cz)
 9. BK Mladá Boleslav (Cz)
10. HC Metuje (Cz)
11. HC Sparta Praha (Cz)
12. HC Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Karel Praveček (HC Draci Bílina)
nejlepší obránce - best defensman : Liga Miljone (HS Riga)
nejlepší útočník - best forvard : Augustu Vasilonoks (HS Pardaguava)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Milan Švarc (HC Lasselsberger Plzeň)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Augustu Vasilonoks (HS Pardaguava)
slalom - slalom : Dominik Poljanský (HC Most)
přesnost - shooting on targets : Václav Krliš (HC Lasselsberger Plzeň)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Josef Jícha (HC Draci Bílina)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Mattiss Kivlenieks (HS Pardaguava)



Ročník – born  1994/1995  7.-9.4.2006

 1. CANADIAN EXPLORERS (C)
 2. BUDAPEST STARS (H)
 3. TEAM NORTHWEST (Cz)
 4. KLH CHOMUTOV (Cz)
 5. HC LATVIJAS BERZS (Lv)
 6. HC KLATOVY (Cz)
 7. HC MOST (Cz)
 8. HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ (Cz)
 9. SK KADAŇ (Cz) 
10. HC LASSELSBERGER PLZEŇ (Cz(
11. HC KOHOUTI ČESKÁ LÍPA (Cz)
12. BUDAPEST STARS II (H)
13. HC STADION LITOMĚŘICE (Cz)
14. BERLIN HUSKIES (D)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Dasan Sydora (Canadian)
nejlepší obránce - best defensman : Ladislav Zikmund (Northwest)
nejlepší útočník - best forvard : Fliszár Zalán (Budapest)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : David Kampf (Chomutov)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Hardi Martón (Budapešť)
slalom - slalom : Dominik Kubalík (Plzeň)
přesnost - shooting on targets : Ondřej Toušek (Northwest)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Dominik Kahan (Plzeň)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :Tomáš Maštalířský (Chomutov)

 

Ročník – born  1992/1993  13.-15.4.2006
                                                                                                                                           
 1. Canadian Explorer (C)
 2. SC Kolín (Cz)
 3. Mora IK (S)
 4. HC Mariánské Lázně (Cz)
 5. HC Baník Sokolov (Cz)
 6. SK Kadaň (Cz)
 7. HCC La-Chaux-de-Fonds (Ch)
 8. Kumla IK (S)
 9. HC Most (Cz)
10. Alberta/Saskatchewan Select 94 (C)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Jakob Edwards (Canadian Explorer)
nejlepší obránce - best defensman : Michal Pich (HC Mariánské Lázně) 
nejlepší útočník - best forvard : Ladislav Tomášek (HC Most)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jaroslav Vlach (SC Kolín)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Meryl Boteron (La-Chaux-de-Fonds)
slalom - slalom : Pavel Komma (HC Mariánské Lázně)
přesnost - shooting on targets : Jiří Sekáč (HC Baník Sokolov)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Jakub Čmolík (HC Most)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) : Adam Francisko (HC Baník Sokolov)


Ročník – born  1990/1991  10.-12.4.2006

 1. Rauman Lukko (Fi)
 2. Hanvikens SK (S)
 3. Västeras IK (S)
 4. KLH Chomutov (Cz)
 5. HC Most (Cz)
 6. HC Klášterec n/O (Cz)
 7. Almtuna IK (S)
 8. Sokol Kiev (Ua)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Jere Ringbom (Rauman Lukko)
nejlepší obránce - best defensman : Michal Žižka (KLH Chomutov)
nejlepší útočník - best forvard : Jani Suista (Rauman Lukko)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Niclas Lehmann (Hanvikens SK)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Jesper Sohlberg (Almtuna IK)
slalom - slalom : Tobiáš Bokström (Almtuna IK)
přesnost - shooting on targets : Kim Nässlin (Almtuna IK)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Niklas Lehmann (Hanvikens SK)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) : Christopher Jansson (Almtuna IK)   


senioři – seniors – 1.4.2006

 1. HC TOVOK (Cz)
 2. Stará garda (Cz)
 3. HC Žízeň (Cz)
 4. TS města Mostu,a.s. (Cz)
 5. Budvarka (Cz)
 6. HC Bejbl (Cz)
 7. HC Pivovar (Cz)
 8. Rádio Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Petr Klimecký (TS města Mostu,a.s.)
nejlepší obránce - best defensman : Vladimír Balín (TOVOK)
nejlepší útočník - best forvard : Roman Bejbl (Bejbl)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Pavel Soukup (TS města Mostu ,a.s.)


senioři – seniors – 2.4.2006

 1. HC Lékaři (Cz)
 2. Vall (Cz)
 3. Pekárna Perun  (Cz)
 4. HC V.Š. (Cz)
 5. TS města Mostu,a.s. (Cz)
 6. Plzeňáci (Cz)
 7. Tiskárna K+B (Cz)
 8. Velrybáři (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Radek Žižka (Vall)
nejlepší obránce - best defensman : Roman Hadšedský (VŠ)
nejlepší útočník - best forvard : Pavel Měska (TS města Mostu ,a.s.)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Pavel Soukup (TS města Mostu ,a.s.)