Easter Cup 2005

Easter Cup 2005

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC –Bílina- RESULTS

Ročník – born  1995/1996  18.3. – 20.3.2005
                                                                                                                                                    

 1. HK MK Bled (Slo)
 2. Budapest Star I (H)
 3. HC Sparta Praha (Cz)
 4. HC Chemopetrol Litvínov (Ch)
 5. HC Draci Bílina A (Cz)
 6. HC Draci Bílina B (Cz)
 7. HC Stadion Teplice (Cz)
 8. HC Most (Cz)
 9. HC Letci Letňany (Cz)
10. Budapest Star II (H)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Tomaž Trels (HK MK Bled)
nejlepší obránce - best defensman : Patrik Burda  (HC Draci Bílina)
nejlepší útočník - best forvard : Gasparics Fanni (Budapest Star)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Jiří Vlastník (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Karel Šefl (HC Chemopetrol Litvínov)
slalom - slalom : Janek Seeman (HC Chemopetrol Litvínov)
přesnost - shooting on targets : Zoltán Páska (Budapest Star)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Václav Procházka (HC Letci Letňany)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Jiří Truhlář  (HC Chemopetrol Litvínov)




Ročník – born  1993/1994  25.3. – 27.3.2005
                                                                                                                                                                         

 1. Team Czech Republic (Cz)
 2. EV Zug (Ch)
 3. Team Easter Cup (Cz)
 4. Hokejova škola Riga (Lv)
 5. HC Stadion Teplice (Cz)
 6. HC Draci Bílina (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : David Malý (Easter Cup)
nejlepší obránce - best defensman : Roberts Rabčevskis  (HS Riga)
nejlepší útočník - best forvard : Pavel Písařík (Czech republic)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Lino Martschini (Ev Zug)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Selim Kúcúk (Ev Zug)
slalom - slalom :  Lino Martschini (Ev Zug)
přesnost - shooting on targets : Andi Schneider (Ev Zug)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Toms Andersons (HS Riga)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  David Malý (Easter Cup)




Ročník – born  1991/1992  29.3. – 31.3.2005
                                                                                                                                                                         

 1. Výběr 04 (Cz)
 2. IFK Salem Stockholm (Swe)
 3. IF Molndal Hockey (Swe)
 4. HC Draci Bílina (Cz)
 5. Mora - Alfdalen (Swe)
 6. HC Most (Cz)
 7. HC Stadion Teplice (Cz)
 8. Hedemora (Swe)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Martin Hajný (HC Draci Bílina)
nejlepší obránce - best defensman : Christoffer Ibstedt  (IFK Salem Stockholm)
nejlepší útočník - best forvard : Andrea West (IF Molndal Hockey)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Ladislav Máša (Výběr 04)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Ladislav Máša (Výběr 04)
slalom - slalom : Jakub Janča (HC Stadion Teplice)
přesnost - shooting on targets : Magnus Westerling (Mora)
nájezdy hráč - raiding on goal(player) : Martin Janolhs (Hedemora)
nájezdy brankář - raiding on goal(goalkepeer) :  Marek Neumann  (HC Most)




Ročník – born  1989/1990  1.4. – 3.4.2005
                                                                                                                                                                         

 1. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 2. KLH Chomutov (Cz)
 3. HC Most (Cz)
 4. SC Bietigheim Bissingen (D)
 5. Real Torino (I)
 6. SKA.IK (Swe)
 7. Strangnas HC (Swe)
 8. Real Torino women (I)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Chiara Traversa (Real Torino)
nejlepší obránce - best defensman : Jan Bartoníček  (HC Most)
nejlepší útočník - best forvard : Patrik Rais (HC Chemopetrol Litvínov)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Denis Fischbuch (Bietigheim Bissingen)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Jakub Maxa (HC Chemopetrol Litvínov)
slalom - slalom : Jan Bojer (HC Chemopetrol Litvínov)
přesnost - shooting on targets : William Palmér (Strangnas HC)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : David Kastrup (SKA.IK)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Tomáš Sork  (HC Chemopetrol Litvínov)




Ročník – born  1985/1988  8.4. – 10.4.2005
                                                                                                                                                                         

 1. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 2. HC Most (Cz)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. HCC-La Chaux -de Fonds (Ch)
 5. Telford Trojans (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer :Daniel Brittle (Telford Trojans)
nejlepší obránce - best defensman : Michal Drenčko  (HC Most)
nejlepší útočník - best forvard : Andy Bering (HCC La Chaux de Fonds)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Josef Urbanec (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže – skil competition

rychlost - speed skating : Andy Bering (HCC La Chaux de Fonds)
slalom - slalom : Jan Nekvinda (HC Chemopetrol Litvínov)
přesnost - shooting on targets : Ondřej Kašťák (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Ladislav Vrtek (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Antoine Todeschini  (HCC La Chaux de Fonds)