Easter Cup 2004

Easter Cup 2004

EASTER CUP - CZECH REPUBLIC – Bílina - RESULTS

Ročník – born  1984/1987  2.4. – 4.4.2004

 1. HC Chemopetrol Litvínov (Cz)
 2. HC Baník Most (Cz)
 3. HC Draci Bílina (Cz)
 4. Ferencvaros Budapest (H)
 5. Telford Trojans (Eng)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Dominik Vinai (Ferencvaros Budapest)
nejlepší obránce - best defensman : Ondřej Martínka (HC Chemopetrol Litvínov)
nejlepší útočník - best forvard : Adam Brittlr (Telford Trojans)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Petr Burda (HC Most)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Missoundou Balaže (Ferencvaros Budapest)
slalom - slalom : Radek Křivan (HC Most)
přesnost - shooting on targets : Vít Hodač (HC Draci Bílina)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Vladimír Vrtek (HC Chemopetrol Litvínov )
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Robert Cach (HC Chemopetrol Litvínov)



Ročník – born  1988/1989  12.4. - 14.4.2004                                 
                                                                                                                 

 1. HC Draci Bílina (Cz)
 2. Salem Stockholm (Swe)
 3. HC Stadion Teplice (Cz)
 4. Stuttgarter EC (D)
 5. Real Torino (I)
 6. ERV Dinslakener Kobras (D)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Florian Wels (Dinslakener Kobras)
nejlepší obránce - best defensman : Jiří Panuška (HC Draci Bílina)
nejlepší útočník - best forvard :Tobias Cederholm (Salem Stockholm)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Artur Gross (Stuttgarter EC)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Roman Spatola (HC Draci Bílina)
slalom - slalom : Manuel Moro (Real Torino)
přesnost - shooting on targets : Adrian Kolar (Stuttgarter EC)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Filli Gross (Stuttgarter EC)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Joseph Patrice (Stuttgarter EC)



Ročník – born  1990/1991  8.4. – 10.4.2004
                                                                                                                                                                         

 1. HC Draci Bílina (Cz)
 2. Team Easter Cup (Cz)
 3. Canadian Explorers (Can)
 4. HC Stadion Litoměřice (Cz)
 5. Mora IK (Swe)
 6. Team Austria (A)
 7. HC Letci Letňany (Cz)
 8. HC Draci Bílina B (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Theri Hornich (Team Austria)
nejlepší obránce - best defensman : Jakub Havelka (Team Easter Cup)
nejlepší útočník - best forvard : Johan Person (Mora IK)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Tomáš Kubalík (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Chad Berglund (Canadian Explorers)
slalom - slalom : Jakub Mužík (HC Draci Bílina)
přesnost - shooting on targets : Michal Žižka (Team Easter Cup)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) : Lukáš Žejdl (Team Easter Cup )
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Jesse Kallechy (Canadian Explorers)




Ročník – born  1994/1995  16.4. – 18.4.2004
                                                                                                                                                                         

 1. Team Czech Republic (Cz)
 2. HC Rabat Kladno (Cz)
 3. Budapest Star (H)
 4. HCC La-Chaux-de-Fonds (Ch)
 5. HC Baník Most (Cz)
 6. HK MK Bled (Slo)
 7. HC Stadion Teplice (Cz)
 8. HC Draci Bílina (Cz)

nejlepší hráči turnaje - best players of tournaments

nejlepší brankář - best goalkepeer : Tim Knez (HK MK Bled)
nejlepší obránce - best defensman : Matyáš Hájek (HC Rabat Kladno)
nejlepší útočník - best forvard : Jindřich Pacl (Team Czech Republic)
nejproduktivnější hráč - the most productive player : Yannis Bikuta (HCC La-Chaux-de-Fonds)

dovednostní soutěže - skil competition

rychlost - speed skating : Lukáš Vorláb (Team Czech Republic)
slalom - slalom : Martin Slánský (HC Rabat Kladno)
přesnost - shooting on targets : Kristián Komorous (HC Baník Most)
nájezdy hráč - raiding on goal (player) :  Norbert Hári (Budapest Star)
nájezdy brankář - raiding on goal (goalkepeer) :  Michal Klečka  (HC Stadion Teplice), Viviant Neméti (Budapest Star), Tomaž Trelc  (HK MK Bled)