Christmas Cup 2011

Christmas Cup 2011 - CZECH REPUBLIC – MOST 

 

19.-21.12.2011 - cat.1999/2000 
1.místo Avantgard Hockey (Cz)  foto
2.místo Slavia Bratislava (Sk)
3.místo Výběr Královehradeckého kraje (Cz)
4.místo HC Draci Bílina (Cz)
5.místo PZ Kladno  (Cz)
6.místo HC Sparta Praha (Cz)
7.místo HC Slovan Louny (Cz)
8.místo HC Most (Cz)
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper- Kateřina Zechovská (HC Draci Bílina)
obránce/defence- Martin Matuška (Slavia Bratislava)
útočník/forvard- Miloš Roman (Avantgard Hockey)
nejproduktivněší hráč/The Most productive player - Petr Chlán (HC Draci Bílina) 
dovednostní soutěžě/skill competetion 
rychlost/speed skating: Kryštof Hrabík  (PZ Kladno)
slalom: Jaroslav Dvořák   (Výběr Královéhradecký kraj)
střelba na přesnost/shooting on target: Martin Štohanzl (Výběr Královéhradecký kraj)
rychlost střely/speed shoting: Petr Chlán (HC Draci Bílina)
nájezdy hráč/riding on goal-player: Adam Liška (Slavia Bratislava)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Kryštof Zázvorka  (PZ Kladno)

15.-16.12.2011 - cat.2003/2004
1.místo HC Letci Letňany (Cz)  foto
2.místo HC Slovan Louny (Cz)
3.místo HC Slavia Praha (Cz)
4.místo Jiskra Humpolec (Cz)
5.místo Slavoj Zbraslav  (Cz) 
6.místo Ëisbären Berlín (D)
7.místo HC České Budějovice (Cz)
8.místo Rytíři Kladno (Cz)
9.místo Rytíři Kladno B (Cz)
10.místo HC Draci Bílina (D)
11.místo Avantgard Hockey (Cz)
12. HC Most (Cz)
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper- Lukáš Malant (HC Letci Letňany)
obránce/defence- Jiří Stejskal (Slavia Praha)
útočník/forvard-Ondřej Čech (HC Slovan Louny)
dovednostní soutěžě/skill competetion 
rychlost/speed skating: Adam Bareš  (HC Slovan Louny)
slalom: Ondřej Šesták  (HC Slavoj Zbraslav)
střelba na přesnost/shooting on target: Václav Grund (HC Most)
rychlost střely/speed shoting: Tomáš Bucek (HC Letňany)
nájezdy hráč/riding on goal-player: Filip Vašák (HC Jiskra Humpolec)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Tonda Konopásek  (HC Slavia Praha)

12.-14.12.2011 - cat.2001/2002 
1.místo HC Dukla Jihlava (Cz) foto
2.místo HC Lužnice (Cz)
3.místo Cvočkaři Hořovice (Cz)
4.místo East Bohemia (Cz)
5.místo VCES Hradec Králové  (Cz)
6.místo HC Slavoj Zbraslav (Cz)
7.místo HC Most (Cz)
8.místo HC Slavoj Český Krumlov (Cz)
9.místo Piráti Chomutov (Cz)
10.místo Ëisbären Berlín (D)
11.místo Avantgard Hockey (Cz)
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper-Jindřich Valenta (East Bohemia)
obránce/defence-Jan Klodner (Dukla Jihlava)
útočník/forvard-David Jindra (Cvočaři Hořovice)
nejproduktivněší hráč/The Most productive player Tomáš Berant (HC Lužnice)
dovednostní soutěžě/skill competetion 
rychlost/speed skating: Jakub Beran  (HC Most)
slalom: Friedrich Piethe  (Ëisbären Berlín)
střelba na přesnost/shooting on target:Jan Tůma (HC Most)
rychlost střely/speed shoting: Jan Tůma (HC Most)
nájezdy hráč/riding on goal-player: Dan Bartoš (HC Most)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Filip Krejčí  (HC Dukla Jihlava)