Christmas Cup 2009

Christmas Cup 2009 - CZECH REPUBLIC – MOST 

 

 

 

cat.1999/2000 -14.-16.12.2009
1.  SKLH ŽĎár nad Sázavou foto
2.  HTA 1
3.  KLH Chomutov
4. Easter Bunnies
5. Team Austria
6. HTA 2
7. HC Slezan Opava
8. HC Stadion Teplice
9. HC Most
10. HC Košice
11.HC Děčín
12. HC Český Krumlov 
nejlepší hráči turnaje : 
nejproduktivnější hráč : Marti Nečas (SKLH Žďár nad Sázavou)
nejlepší brankář : Dominik Pavlát (HTA 1)
nejlepší obránce : Ondřej Chrtek (KLH Chomutov)
nejlepší brankář : Filip jirásek (Easter Bunnies)
soutěže  v dovednostech:  
rychlost: Filip Jirásek (Easter Bunnies)
slalom : Filip Jindra  (HC Stadion Teplice)
střelba na přesnost: Martin Kaut (HC Žďár nad Sázavou) a Kryštof Ouřada (HC Stadion Teplice)
nájezdy hráč :Jan Süss (HTA 1) a Matěj Flídr (Easter Bunnies)
nájezdy brankář :Petr Hamalčík (Easter Bunnies) 

cat. 2001/2002 -17.-18.12.2009
1.místo HTA 1 foto
2.místo HC Příbram
3.místo HC SLavia Praha
4.místo East Bohemia
5.místo HTA 2
6.místo HC Bílí Tygři Liberec
7.místo HC Děčín
8.místo SKLH Žďár nad Sázavou
9.místo Kometa Group
10.místo KLH Chomutov
11.místo HC Stadion Litoměřice
12.místo HC VCES Hradec Králové
13.místo HC Eaton Pardubice
14.místo HC SLavia Praha 2
15.místo HC Roudnice nad Labem
16.místo HC Most
nejlepší hráči turnaje: 
nejlepší brankář: Pavel Čajan (HC Příbram)
nejelpší obránce: Max Havrda (HC Slavia Praha)
nejlepší útočník: Michal Trejbal (HTA) 
dovednostní soutěže: 
rychlost: Luboš Dospěl (HC Bílí Tygři Liberec)
slalom: Daniel Čech (HC Příbram)
střelba na přesnost:Matěj Kolbaba 
nájezdy hráči:Miloš Adamec (HC Bílí Tygři Liberec)
nájezdy brankář: Matěj Slavík (Kometa Group)Luboš Hanzl (HC Roudnice n/L)

cat.1997/1998 -19.-21.12.2009
1.místo SHK Hododnín foto
2.místo Easter Bunnies
3.místo HTA
4.místo Výběr Vysočina
5.místo HC Stadion Teplice
6.místo HC VCES Hradec Králové
7.místo HC Most
8.místo HC Stadion Teplice
nejlepší hráči turnaje:
nejproduktivnější hráč: Josef Jícha (Easter Bunnies)
nejlepší brankář: Jan Hamalčík (Easter Bunnies)
nejlepší obránce: Jiří Kopic (Výběr Vysočiny)
nejlepší útočník: Samuel Solenský (HTA) 
dovednostní soutěže:
rychlost: Štěpán Toula (HTA)
slalom: Roman Dymáček (SHK Hodonín)
střelba na přesnost: Stanislav Huňáček (Výběr Vysočiny)¨
nájezdy hráč: Patrik Hidvéghy (HC VCES Hradec Králové)
nájezdy brankář: Patrik Sasínek (SHK Hodonín)
                        Martin Lisý (HC Stadion Teplice)