Christmas Cup 2008

Christmas Cup 2008

CZECH REPUBLIC – MOST 

Ročník – born 1996 / 1997     20. 12. – 22. 12. 2008

1. EASTER BUNNIES (Cz)
2. HC KOMETA GROUP (Cz)
3. HC STADION LITOMĚŘICE (Cz)
4. HC DVŮR KRÁLOVÉ NÁCHOD (Cz)
5. HC MOST (Cz)
6. HC ROUDNICE NAD LABEM (CZ)

nejproduktivnější hráč – The most produktive player – RADEK KOBLÍŽEK (HC Kometa Group)

dovednostní soutěže – skill competition

rychlost –  speed skating : Tomáš Hájek (HC Roudnice nad Labem)
slalom – slalom : Dominik Knap (HC Kometa Group)
přesnost – shooting on target : Štěpán Sedláček (HC Dvůr Králové Náchod)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Lukáš Čichovský (HC Roudnice nad Labem)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Richard Suk (HC Roudnice nad Labem)

Ročník – born 2000 / 2001     18. 12. – 19. 12. 2008

  1. HOCKEY TALENT ACADEMY (Cz)
  2. HC SLASVOJ ZBRASLAV A (Cz)
  3. HC SLAVIA PRAHA A (Cz)
  4. SK ČERNOŠICE (Cz)
  5. HC LETCI LETŇANY (Cz)
  6. HC DVŮR KRÁLOVÉ NÁCHOD (Cz)
  7. HC STADION TEPLICE (Cz)
  8. HC DĚČÍN (Cz)
  9. HC STADION LITOMĚŘICE (Cz)
10. HC MOST (Cz)
11. HC SLAVIA PRAHA B (Cz)
12. HC SLAVOJ ZBRASLAV B (Cz)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Richard Mucha (Hockey Talent Academy)
slalom – slalom : David Jindra (HC Stadion Teplice)
přesnost – shooting on target : Martin Bláha (HC Slavoj Zbraslav A)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : David Vitouch (HC Slavoj Zbraslav B)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Jakub Kašpar (HC Slavoj Zbraslav A) a Ondřej Skokan (HC Stadion Litoměřice)

Ročník – born 1998 / 1999     15. 12. – 17. 12. 2008

  1. HOCKEY TALENT ACADEMY (Cz)
  2. SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU (Cz)
  3. HC MOST (Cz)
  4. HC SLAVOJ ZBRASLAV (Cz)
  5. HC DVŮR KRÁLOVÉ NÁCHOD (Cz)
  6. HC LETCI LETŇANY (Cz)
  7. KLH CHOMUTOV (Cz)
  8. HC DĚČÍN (Cz)
  9. HC LEV HRADEC KRÁLOVÉ (Cz)
10. GUILFORD FIREFLIES (Eng)
11. HC DRACI BÍLINA (Cz)
12. HC STADION TEPLICE (Cz)
13. HC SPARTAK VLAŠIM (Cz)

nejproduktivnější hráč – The most produktive player – MARTIN NEČAS (HC Žďár nad Sázavou)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Nikola Zdráhalová (HC Dvůr Králové Náchod)
slalom – slalom : Martin Kučera (HC Draci Bílina)
přesnost – shooting on target : Jiří Vozár (HC Most)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Jan Synáč (HC Slavoj Zbraslav) a Václav Burda (HC Letci Letňany)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Štěpán Kouba (HC Hradec Králové), Lukáš Oroszki (HC Slavoj Zbraslav) a Šimon Havlík (HC Děčín)