Christmas Cup 2007

Christmas Cup 2007 

CZECH REPUBLIC – MOST 

Ročník – born 1993/94  14. – 16.12. 2007

1. PROFS RIGA (Lv)  
2. TEFORD ROCKETS (Eng)  
3. TEAM NORTHWEST (Cz)  
4. HC MOST (Cz) 
5. EASTER BUNNIES (Cz) 
 

nejproduktivnější hráč – The most produktive player – LUKKE BRITTLE (Telford Rockets)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Ojars Shmauksteus (PROFS Riga)
slalom – slalom . Jakub Dvořák (Eastetr Bunnies)
přesnost – shooting on target : Pavel Tribuncovs (PROFS Riga)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Lukke Brittle (Telford Rockets)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : Mark Scetinskij (PROFS Riga)  

Ročník – born 1997/98   17. – 19.12. 2007

1. KLH CHOMUTOV  
2. HC SLASVOJ ZBRASLAV  
3. HC ROUDNICE NAD LABEM  
4. HC SPARTA PRAHA

účastníci play off :
HC Sareza Ostrava, HC Lev Hradec Králové, HC Dvůr Králové, Náchod, HC Letci Letňany

Účastníci turnaje:
ZVVZ Milevsko, HC Geus Kladno, HŠ Svišť(Sk), HC Kometa Group a.s. Brno, HC Stadion Teplice, HC Děčín, SC Kolín, HC Slovan Ústečtí Lvi, HC Draci Bílina, Budapest Stars(H), Easter Bunnies (Cz)


nejproduktivnější hráč – The most produktive player – Ondřej Procházka (HC Roudnice nad Labem)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Petr Kalina (HC Roudnice nad Labem)
slalom – slalom : Marek Kovalski (HC Sareza Ostrava)
přesnost – shooting on target : Michal Jelínek (ZVVZ Milevsko)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Ondřej Procházka (HC Roudnice nad Labem)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : David Stahl (HC Geus Kladno)     


Ročník – born 1999/00  21. – 22.12. 2007

1. HC STADION TEPLICE  
2. HC LETCI LETŇANY  
3. HC SAREZA OSTRAVA 
4. BK MLADÁ BOLESLAV

Účastníci turnaje:

Easter Bunnies, HC Sparat Praha, HC Slavia Praha, HC Vajgar Jindřichův Hradec, HC Děčín, HC Meteor Třemošná, HC Most A, HC Most B, HC Levv Hradec Králové, HC Slavoj Zbraslav, HC Slovan Ústečtí Lvi


nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  - Matěj Remiáš (HC Sareza Ostrava)
nejlepší obránce – best defensmann – Vojtěch Kropáček (HC HC Letci Letňany) 
nejlepší útočník – best forvard –Petr Chlán (HC Stadion Teplice)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating – Marina Mašková (HC Stadion Teplice)
slalom – slalom – Pavel Kordule (HC Stadion Teplice)
přesnost – shooting on target – Vojta Limanovský (HC Slavia Praha)
nájezdy hráč – riding on goal (player) – Jakub Zdeněk (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) –Jiří Patera (HC HC Slavia Praha)