Christmas Cup 2006

Christmas Cup 2006 

CZECH REPUBLIC – BÍLINA, MOST, TEPLICE

Ročník – born 1992/93  15. – 17.12. 2006

1. RUSSIAN TVER. HOCKEY CLUB  (Ru) 
2. PROFS RIGA  (Lv) 
3. HC LETCI LETŇANY  
4. HC ČESKÉ BUDĚJOVICE  
5. HC MOST 
6. HC DRACI BÍLINA  
7. TELFORD VENOM (Eng.) 
8. CHELMSFORD BRAVES (Eng) 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper : Marek Hučík (HC České Budějovice)
nejlepší obránce – best defensmann : David Kulich (HC Letci Letňany)
nejlepší útočník – best forvard : Yevgeniy Belov (Russian Tver.Hockey Club)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Edgards Klavinsh (Profs Riga)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost – speed skating :Yevgeniy Belov (Russian Tver.Hockey Club)
slalom – shooting on tagerts : Krishs Lipsbergs (PROFS Riga) 
přesnost – slalom : Vladimír Franěk (HC Most)
nájezdy hráč – raiding on goal (player) : Michal Švihálek (HC České Budějovice)
nájezdy brankář – raiding on goal (goalkeeper) :  Dan Kundert (HC Most)    

 

Ročník – born 1994/95  27. – 29.12. 2006

1. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV  
2. BUDAPEST STARS (H)  
3. KLH CHOMUTOV  
4. HC STADION LITOMĚŘICE 
5. HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ  
6. HC MOST  
7. ECC PREUSSEN BERLIN (D)  
8. EASTER BUNNIES (Cz) 
9. HC DRACI BÍLINA  
 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  : André Horváth (Budapest Stars)¨
nejlepší obránce – best defensmann : Jaromír Chmel (HC Stadion Litoměřice) 
nejlepší útočník – best forvard : Ivan Řehoř (HC Most)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Jakub Zdeněk (HC Chemopetrol Litvínov)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost –  speed skating : Hardi Márton (Budapešť Stars)
slalom – slalom : Niclas Koch (ECC Preussen Berlin)
přesnost – shooting on target : David Cvrk (KLH Chomutov)
nájezdy hráč – riding on goal (player) : Jakub Zdeněk (HC Chemopetrol Litvínov)
nájezdy brankář –  riding on goal (goalkeeper) : David Kutna (HC Mariánské Lázně) 
 


Ročník – born 1996/97   13. – 20.12. 2006
zimní stadion/ice arena  Bílina (final matches)

 

1. CZECH BUCANIERS 
2. HC METEOR TŘEMOŠNÁ 
3. HC DVUR KRÁLOVÉ NÁCHOD 
4. HC LASSELSBERGER PLZEŇ 
 

zimní stadiony/ice arenas  Bílina, Teplice                

1.-2. HC METEOR TŘEMOŠNÁ                      
1.-2. HC LASSELSBERGER PLZEŇ                
3.-4. BUDAPEST STARS (H)                             
3.-4. SC KOLÍN                                                   
5.     RIGA 96 (Lv)                                               
6.     BK MLADÁ BOLESLAV                           
7.     HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM    
8.     HC DRACI BÍLINA
9.     HC DĚČÍN
10.   KLH CHOMUTOV
11.   HC METUJE
12.   HC STADION LITOMĚŘICE
13.   HC MOST
14.   IHC PÍSEK
15.   CHELMSFORD CHEROKIES (Eng.)

 zimní stadion/ice arena Teplice

1. CZECH BUCANIERS
2. HC DVUR KRALOVÉ NÁCHOD
3. EASTER BUNNIES 
4. HC DYJE BŘECLAV
5. HC STADION TEPLICE
6. HC LETCI LETŇANY

 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  : Lukeš Viktor (HC Lasselsberger Plzeň)
nejlepší obránce – best defensmann : Jessica Burrows (Chelmsford Cherokies)
nejlepší útočník – best forvard : Pavel Zacha (Czech Bucaniers)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Tomáš Kučera (HC Draci Bílina)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost – speed skating:Patrik Opava (Lasselsberger Plzeň) 
slalom – slalom: Baljer Levente (Budapest Stars) 
přesnost – shooting on target:Václav Krliš (Lasselsberger Plzeň) 
nájezdy hráč – raiding on goal (player): Radek Rovenský (Meteor Třemešná), Tomáš Husák(HC Stadion Litoměřice ), Jan Ordoš (Slovan Ústí nad Labem), Jiří Ondráček (Czech Bucaniers)
nájezdy brankář – raiding on goal(goalkeeper): Ondřej Martínek (SC Kolín), Aleš Homolka (HC Stadion Litoměřice), Lukáš Hosnédl (HC Most), Antos Turko (Riga 96), Jakub Kubánek (Slovan Ústí nad Labem), Martin Ptáček (Czech Bucaniers), David Holub (HC Dyje Břeclav)

 

Ročník – born 1998/99  21. – 22.12. 2006 

  1. HC SPARTA PRAHA  
  2. BK MLADÁ BOLESLAV  
  3. HC HRADEC KRÁLOVÉ  
  4. HC LETCI LETŇANY  
  5. SLAVIA PRAHA  
  6. HC RABAT KLADNO  
  7. HC CHEMOPETROL LITVÍNOV  
  8. HC MOST 
  9. HC KARLOVY VARY 
10. GUILDFORD FIRESTREAKS (Eng) 
11. HC STADION TEPLICE 
12. HC LETCI LETŇANY 
13. HC DRACI BÍLINA 
14. HC KUTNÁ HORA 
15. HC SLAVIA PRAHA B 
16. KOMETA GROUP 
 

nejlepší hráči turnaje – best players of tournament

nejlepší brankář- best goalkeper  : Dan Štěrba (BK Mladá Boleslav)
nejlepší obránce – best defensmann : Jiří Vozár (HC Most)
nejlepší útočník – best forvard : Václav Mařík (HC Letci Letňany)
nejproduktivnější hráč – The most produktive player : Filip Helt (HC Most)

dovednostní soutěže – skill competetion

rychlost – speed skating: Radovan Pavlík(HC Lev Hradec Králové)
slalom – slalom: Pavel Kordule (HC Stadion Teplice)
přesnost – shooting on target: David Uhřík (Kometa Group) 
nájezdy hráč – raiding on goal(player): Štěpán Urbánek (HC Draci Bílina)
nájezdy brankář – raiding on goal(goalkeeper): Dominik Šorf (Slavia Praha)