Christmas Cup 2003

Christmas Cup 2003 - CZECH REPUBLIC 

18 – 21.12.2003  ročník – born 1992-1993
Bílina, Plzeň 

1. HC Rabat Kladno  
2. Team Austria    
3. HC Lasselsberger Plzeň
4. HC Slovan Ústí nad Labem
5. HC Chemopetrol Litvínov 
6. Telford Venom ( Eng )
7. HC Draci Bílina A   
8. HC Draci Bílina B  

dovednostní soutěže – skill competition

rychlost na jedno kolo ( hráč ) –  speed skating by one round ( players ) : Petr Bauer (Kladno)
střelba na přesnost  ( hráč )– shooting on targets (players ) : Jakub Faschinbauer (Plzeň)
slalom s pukem na rychlost ( hráč ) – slalom with the puck ( players ) : Lukáš Svoboda (Plzeň) 
nájezdy na bránu ( hráč ) – raiding on goal ( players ) : Calum Davis (Telford), Jakub Dvořák (Litvínov), Martin Vácha (Plzeň) 
nájezdy na bránu ( brankář ) – raiding on goal ( goalkeepers ) : Václav Kabátník (Ústí) 



22 - 23.12.2003  ročník – born 1994-1995       
Bílina  

1. HC Baník Most
2. HC Ytrong Brno 
3. HC Stadion Litoměřice 
4. HC Chemopetrol Litvínov 
5. HC Lasselsberger Plzeň 
6. SK Kadaň 
7. HC Draci Bílina
8. Telford Venom (Eng)

dovednostní soutěže – skill competition

rychlost na jedno kolo ( hráč ) –  speed skating by one round ( players ) : Martin Šimandl (Plzeň )
střelba na přesnost  ( hráč )– shooting on targets (players ) : Petr Macháček (Kadaň), Marek Potůček (Plzeň)
slalom s pukem na rychlost ( hráč ) – slalom with the puck ( players ) : Venus Ross (Telford)
nájezdy na bránu ( hráč ) – raiding on goal ( players ) : Vladimír Pospíšil (Litvínov), Ondřej Sýkora (Litvínov), Marek Kousalík  (Brno)
nájezdy na bránu ( brankář ) – raiding on goal ( goalkeepers ) : Josef Sobotka (Bílina), James Oven Jones (Telford) 

 

26 – 28.12.2003  ročník – born 1990-1991
Bílina, Litvínov 
  
1. HC Rabat Kladno
2. HC Chemopetrol Litvínov
3. Team Austria (90)
4. Czech Republic (91) 
5. HC Lasselsberger Plzeň
6. KLH Klášterec nad Ohří
7. Team Austria (91)
8. HC Draci Bílina
                                

dovednostní soutěže – skill competition
rychlost na jedno kolo ( hráč ) –  speed skating by one round ( players ) : Patrik Maier (Austria ) 
střelba na přesnost  ( hráč )– shooting on targets (players ) : Radko Gudas ( Kladno)
slalom s pukem na rychlost ( hráč ) – slalom with the puck ( players ) : Jakub Mužík (Kladno)
nájezdy na bránu ( hráč ) – raiding on goal ( players ) : Luboš Kobera (Plzeň), Ondřej Havlíček (CR)
nájezdy na bránu ( brankář ) – raiding on goal ( goalkeepers ) : Lukáš Bína (CR)