Dvojturnaj kategorií U12 a U16 je za náma, do závěru jdeme posledním turnajem - U14!

[20. 12. 2018 | 223x přečteno]


Včera večer jsme došli do konce dvojturnaje pro kategorie U12 a U16. 

V kategorii U12 se mužstva umístila následovně:

1. White Bears (Rus)
2. Flaming Stars (Cz)

Podívejte se na HIGHLIGHTS finálového utkání. Záznam celého utkání bude nahrán během zítřka. 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Ivan Voitov (White Bears)
obránce/defender: Jan Kopelent (HC Slovan Louny)
útočník/forvard: Luka Radivojevič (HC Dukla Trenčín)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Adam Benák (Flaming Stars)

Champions group A and B (Bílina)
1. Flaming Stars (Cz)
2. Czech Stars Team 07 (Cz)
3. South Stars (Cz) 
4. HC Slovan Louny (Cz)
5. HC Livínov 07 (Cz)
6. HT Slovácko (Sk)
7. Young Talents (Cz)

8. Czech Stars Team 08 (Cz)
9. HC Livínov 08 (Cz)
10.HC Draci Bílina (Cz)

Dovednostní soutěže/skill competetions cat.07/08
Ice Arena Bílina
rychlost/speed: Vojtěch Vogeltanz (Czech Stars)                         
slalom - slalom: Alex Dolejší (HC Litvínov 07)
přesnost/shoot on target:Jan Vladař (HC Litvínov 08)
penalty-hráč/player: Jan Trefný (HC Slovan Louny)
penalty-brankář/goalkeeper:Ondra Putin (HT Slovácko)


Ice Arena Most
rychlost/speed: Matěj Mikeš (North Stars)                         
slalom - slalom: Luka Radivojevič (Dukla Trenčín)
přesnost/shoot on target: David Döring  (North Stars)
penalty-hráč/player: Stanislav Demidov (White Bears)
penalty-brankář/goalkeeper: Markuss Druka (HK Tukums)

Champions group C (Most)
1. White Bears (Rus)
2. HC Dukla Trenčín (Cz) 
3. North Stars (Cz)
4. Mostečtí Lvi (Cz)
5. Hokeja Klub Tukums (Lv)
6. Avantgard Hockey (Eu)

V kategorii U16 pak takto:

1. HC Lvi Břeclav (CZ)

2. HC Pridneprovsk 2004 (UA)

3. HC Slovan Bratislava (SK)

4. HC Draci Bílina (CZ)

5. Mostečtí Lvi (CZ)

6. RTC Lionhearts (NL)

Na našem YouTube kanále najdete také sestřihy z obou slavnostních zahájení.

Dnes zároveň odstartoval poslední turnaj a to kategorie U14 kterého se účastní celkem 18 mužstev z 8 zemí. Turnaj se hraje na zimních stadionech v Bílině i Mostě a na každém stadionu jsou mužstav rozlosována do 3 skupin. 

Bílina:

A - Mostečtí Lvi (CZ), CEHA (D), SRG (UAE)

B - HC Slovan Bratislava (SK), HC Litvínov 06 (CZ), HC Letci Letňany (CZ)

C - KAC Klagenfurt (A), HC Litvínov (CZ), Avantgard Hockey (EU)

Most:

A - HC Draci Bílina (CZ), South Stars Team 2 (CZ), HMS Select (SK)

B - Valmiera HK (LV), SC Reichersbeuern (D), Young Talents (CZ)

C - South Stars Team 2 (CZ), IHD (EU), Raubiczi (BY)

Mužstva dnes mimo prvních zápasů čeká také slavnostní zahájení a dovednostní soutěže jejichž sestřihy sledujte na našich internetových kanálech.

www.youtube.com/c/AvantgardHockey/
www.facebook.com/AvantgardHockeyCZE/
www.avantgardhockey.cz/