Dvacátý Christmas Cup zná účastníky !

[19. 11. 2018 | 469x přečteno]


Jubilejní Christmas Cup zná svojí účast ! Do finálního rozlosování zbývá jen několik málo týdnů a mi v tuto chvíli již víme - které týmy se v jakých kategoriích utkají o titul šampióna 20. Christams Cupu, jako každý rok jsou zde již ostřílené týmy ale máme i nováčky !
 
Pro kategorii U9 tedy narození v roku 2010 a mladší která se odehraje ve dnech 13.12. - 14.12. to je těchto 14 týmů HC Draci Bílina (Cz), Avantgard Hockey (Cz), Mostečtí Lvi (Cz), South Stars, Czech Stars 1, Czech Stars 2, Slovakia Talents, Pilsen Wolves, Piráti Chomutov (Cz), Piráti Chomutov (Cz), HC Sparta Praha (Cz), HC Sparta Praha (Cz), HC Litvínov 1 (Cz) a HC Litvínov 2 (Cz).
 
Pro turnaj kategorie U10 tedy hráči narození v roce 2009 a mladší který se odehraje ve dnech 10.12. - 12.12. je to těchto 8 týmů HC Draci Bílina (Cz), Mostečtí Lvi (Cz), South Stars, Czech Stars, SLovakia Talents, HC Sparta Praha I (Cz), HC Sparta Praha II (Cz) a HC Litvínov (Cz).
 
Pro kategorii U12 tedy hráče kteří se narodili v letech 2007/08 která se odehraje ve dnech 17.12. - 19.12. je to pak následujích 15 mužstev HC Draci Bílina (Cz), Avantgard Hockey (Eu), Mostečtí Lvi (Cz), North Stars (Cz), Young Talents, South Stars, Czech Stars, Czech Stars 2, Slovakia Talents, Hockey Flaming Stars (Cz), DUKLA TRENČÍN (SK), WHITE BEARS 2008 (Rus), Hokeja Klubs Tukums (Lv), HC Litvínov (Cz) a Junosť Minsk (Ua)
 
V kategorii U14 (2005/06) která poběží od 20.12. do 22.12. to bude těchto 16 týmů HC Draci Bílina (Cz), Mostečtí Lvi (Cz), South Stars (Cz), South Stars (Cz), HMS Select (Sk), HC Slovan Bratislava (Sk), SRG INTERNATIONAL TEAM (UAE), KAC Klagenfurt (A), SC Reichersbeuern (D), Valmiera HK (Lt), CEHA (D), International Hockey Development (Eu), HC Rytíři Kladno (Cz), HC Letci Letňany (Cz), Young Talents (Cz) a HC Litvínov (Cz)
 
A turnaj kategorie U16 (2003/04) který poběží od 17.12. do  19.12. bude patřit těmto 7 týmům HC Draci Bílina (Cz), Avantgard Hockey (Eu), Mostečtí Lvi (Cz), North Stars (Cz), HC Slovan Bratislava (Sk), Břeclav (CZ) a Junosť Minsk (Ua)
 
Oblíbený tradiční turnaj je za dveřmi - pro všechny týmy je to jako každý rok událost sportovní, událost kulturní a událost která bude sladkou hokejovou tečkou před vánocemi a koncem roku 2018.  Přípravy na turnaj jsou v plném proudu - děláme vše pro to aby to pro všechny byl opět zážitek na který budou vzpomínat a a který si budou chtít zopakovat. Jak je již zvykem - tak i letos budete mít jak se říká na dlani celý turnaj a to prostřednictvím našeho profilu na Facebooku, našeho kanálu na Youtube a také webu www.avantgardhockey.cz, na těchto místech si můžete kdykoli také prohlédnout a podívat se na záznamy a sestřihy z minulých ročníků !
 
https://www.facebook.com/AvantgardHockeyCZE/