Letos se o vánoce bude hrát již po dvacáté !

[01. 10. 2018 | 1077x přečteno]


Christams Cup - turnaj který dnes již netřeba moc představovat neboť každý aktivní hokejový tým z celé naši polokoule ví a zná. Letos se již a právě po dvacáté na zimních stadionech v Bílině a Mostě utkají ty nejlepší týmy o titul vánočního šampióna! Ti nejlepší z celé Evropy, Ruska a samozřejmě i Česka se právě teď přihlašují o svou účast na turnaji který se letos otevírá pro kategorie U8 a U9 od 13. do 14. Prosince, U10 od 10. do 12. Prosince, U12 od 17. do 19. Prosince, U14 od 20. do 22. Prosince a pro kategorii U16 od 17. do 19. Prosince. O účast na turnaji je každý rok a díky jubilejnímu ročníku letos obzvlášť velký zájem a proto jsou letos pro všechny termíny turnaje k dispozici oba dva již zmíněné zimní stadiony. Poslechněte si zde z úst účastníků minulého ročníku jaké to na turnaji je a přesvědčte se o tom, že je to i pro váš tým unikátní příležitost si zahrát opravdový hokej světové úrovně.

 

 

 

Christmas Cup 2018 bude jako klasicky pestrý na program – výlet na Christmas Cup je zejména ale nejen o samotném hraní – účastníky čeká velkolepá barevná show zahajovacího ceremoniálu s hudbou, krasobruslením a slavnostním nástupem – podívejte se jak to každý rok vypadá a vězte že letos to teprve bude něco!

 

 

A to není vše – po slavnostním zahajovacím ceremoniálu ti nejlepší ze všech týmů porovnají své síly v dovednostních soutěžích!

 

 

Po tom všem pak následuje to proč jsme všichni zde – hokej – bude se hrát, hrát a hrát přičemž z turnaje vám na našem Facebooku a Youtube budeme pravidelně přinášet čerstvé reporty přímo z místa a mapovat tak pro vás průběh celého turnaje. Ať už ti kteří se nemohli dostavit, nebo ti kteří se zpětně chtějí podívat – můžou a vždy budou moci, n áš archív totiž zůstává!

 

 

No a až bude úplně po všem – je třeba slíznout smetanu! Hráči a týmy budou po bitvě oceněni za své výkony z turnaje a dovednostních soutěžích - dostanou diplomy, fotky, medaile, poháry a věcné dary.

 

 

Vy ještě nejste přihlášeni na letošní Christmas Cup? Neváhejte dokud je místo – takový turnaj je pro všechny vaše hráče odměnou za svou dřinu během sezóny, odreagování zábavnou formou a zároveň místo kde získají takové zkušennosti které během roku jen tak nemohou protože se na jednom místě střetnou s týmy které běžně prostě nepotkají. Bývalý účastníci našich turnajů dnes hrají v AHL, NHL, KHL, DEL a dalších jiných vrcholových soutěžích celého světa. O přihlášky si můžete psát na michal@avantgardhockey.cz nebo sabina@avantgardhockey.cz – počet volných míst se každým dnem zmenšuje ! 

Na dotaz je na turnaji možné zajistit živý přenos vybrných zápasů, videosestřihy ze hry konkrétních týmů a fotky konkrétních hráčů.

www.youtube.com/c/AvantgardHockey/

www.facebook.com/AvantgardHockeyCZE/

www.avantgardhockey.cz/