Jak si přilepšit aneb drill který se vyplatí !

[26. 07. 2018 | 854x přečteno]


Na víkendové kempy které Avantgard Hockey pořádá dnes již dojíždí desítky hráčů z Německa, Ruska, Švýcarska, Česka a Slovenska - jezdí na ně ti kteří to s hokejem myslí opravdu vážně a s jediným cílem - tím cílem je progres! Hokej je jeden z nejvýznamnějších - ne-li snad úplně nejvýznamnější světový sport, sport který nikdo nehraje omylem. Kdo hraje a trénuje hokej je mu zpravidla plně oddaný a jedná se pro daného hráče smyslem života, smyslem života který nikdy nechce opustit a smyslem života kterým se chce živit - smyslem života do kterého je třeba v takovém případě zainvestovat a věnovat se mu. 

 

 

Každý by si chtěl splnit svůj hokejový sen a hrát velké soutěže ve velkých zemích, málokdo pro to ovšem dělá to co je opravdu třeba - někdy dokonce nevědomě. Prosadit se na světové úrovni obnáší víc než jen povinně docházet na klubové tréninky, je třeba přidat - vyniknout z davu a stát se lepším než jsou ostatní - jinými slovy je třeba více trénovat. Možností vedlejších tréninků kam hráči z klubů mohou docházet je dnes mnoho, ne v každém případě se ovšem jedná o správnou volbu - některé tréninky jsou hezké na oko ale v praxi moc nepřidají.

Víkendové kempy od Avantgardu jsou určené pro hráče kteří to myslí vážně. Je to drill který se vyplatí. Tréninky Avantgardu reagují na moderní hokej, reflektují jeho potřeby, trendy a styl - hráči kteří u nás trénují ve svých kategoriích doslova válcují ostatní hráče a mnohdy hrají i se staršími, jak je to možné ? Klíčem je chodit pravidelně, každý vrcholový hráč a dobrý trenér potvrdí - že hráč není nikdy hotový tak, že by si mohl dovolit netrénovat. Avantgard Hockey má dnes již své odchovance v NHL a další následují, rostou a směřují stejným směrem či do Německé a kontinentální soutěže.

Na našich trénincích je znát velký rozdíl mezi hráči kteří hrají řadu let a mezi hráči kteří hrají řadu let a souběžně u nás trénují - nejednou se stalo že po polovině tréninku si jeden hráč šel vyřízený odpočinout, kdežto druhý v teorii "stejně" zkušenný, stejně starý hráč si v ten samý moment šel o pauze střílet na bránu. Na ostro pak takový hráč ve své kategorii při hře doslova válí. Na první pohled se takový trénink při kterém je čas na ledě velmi efektivně využitý a hráči v jednom kuse drillují zkušennosti velmi efektivní metodou může zdát tvrdý - ale takový trénink je právě tím tréninkem který tvoří ty vyjímečné hráče, mít talent nestačí.

Přijďte se na naše tréninky podívat a vemte své mladé hráče na lekci která jim skutečně dá - nenechte je promeškat šanci stát se takovým hráčem jaké sami dnes obdivují. Pro více informací můžete navštívit náš web www.avantgardhockey.cz nebo se také můžete obrátit na kolman@avantgardhockey.cz