Summer Cup je za dveřmi a téměř plně obsazen !

[09. 07. 2018 | 748x přečteno]


Na Mosteckém zimáku se letos jako každé léto odehraje tradiční letní turnaj Summer Cup, Summer Cup je součástí trojice turnajů Easter Cup, Summer Cup a Christmas Cup které Avantgard Hockey pořádá již dvacet let, Summer Cup bývá každoročně pro všechny dobré Evropské, Kanadské a Ruské týmy a oddíly tím správným krokem do nové sezóny. Letos jsou otevřené kategorie U14 a U12, tedy hráči narozeni v letech 05/06 a 07/08. Tyto turnaje jsou pro týmy nejen dobrým startem sezón ale skvělým tréninkem a zkušenností - zahrají si zde hokej na "ostro" a to proti týmům se kterými běžně nemají šanci se střetnout - kvalita se zde ukáže a ze slabin se zde tvoří přednosti. Zde se podívejte jak se soutěžilo na dovednostních soutěžích letošního Easter Cupu.

Turnaje jsou velmi dobře organizované a myslí i na ty nejmenší detaily - za dvacet let vývoje organizace urazila velikou cestu a prošla si obrovským vývojem. Nejen že mají turnaje slavnostní zahajovací ceremoniály, již zmíněné dovednosntí soutěže, velkolepá finále a závěrečné ceremoniály - také jsou ale plně mediálně pokryty na sociálních sítích díky kterým se prostřednictvím našich videí, statusů, fotek a reportáží může každý příbuzný podívat jak jejich kluci hrají ale samotné týmy a hráči si mohou na našem Facebooku či Youtube kdykoli prohlédnout záznamy zpětně. Také nabízíme řadu individuálních služeb jako například živé přenosy zápasů vašich týmů nebo pořízení akčních videosestřihů z her vašich týmů či konkrétních hráčů - pro více info se můžete obrátit na michal@avantgardhockey.cz .

Výlet na turnaj se dá vždy také spojit s příjemnou letní dovolenou na sever Čech kde je toho spousta k vidění a desítky zajímavých míst které stojí za vaši návštěvu - namátkově například přesunutý Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Podkrušnohorské Technické Muzeum, sportovně rekreační areál Benedikt, hrad Hněvín a tuna dalších míst, ubytování v hotelu Cascasde v centru města Most je pak ideální strategickou pozicí ze které to máte všude blízko a vše je dostupné. Most se nachází pouhých 90 kilometrů (1 hodina cesty) od letiště Václava Havla v Praze. 

Ačkoli turnaj je v podstatě plně obsazen, příznivé časové podmínky vytížení ledové plochy mosteckého zimáku na letošním Summer Cupu nám dovolují přijmout případné opozdilé zájemce do konce července - počet těchto míst je již ale velmi omezený, v případě zájmu můžete psát na michal@avantgardhockey.cz