V Českomoravském poháru družstev páté místo

[27. 06. 2018 | 358x přečteno]

Praha, Most (has) – Českomoravský pohár družstev v billiard-hockeyi šprtci přilákal do Prahy patnáct družstev. Dva týmy do boje vyslal i mostecký Billiard-hockey club. Po deseti jednokolových zápasech základní části obsadil tým BHC StarColor Most „B“ jedenácté místo. Výborným závěrem obsadil tým BHC StarColor Most „A“ pátou příčku a jako poslední se kvalifikoval do finálové skupiny. Ve finále, hraném již trojkolově, na soupeře nestačil a tak jako v základní části i celkově obsadil páté místo. Zvítězilo družstvo WIP Reklama Dobrá Voda. Souběžně s finále proběhl i turnaj jednotlivců. Z mostecké trojice si nejlépe vedl Petr Veis, který obsadil čtvrté místo.

Soutěže v táhlovém hokeji Chemoplast pokračovaly ve Středisku volného času Most turnajem o Česko-slovenský pohár. Zvítězil Lukáš Doležal z domácího oddílu Black Sharks. Nejlepším ze slovenských hostí byl čtvrtý Luboš Kašický z Prešova.

STOLNÍ HOKEJ - VÝSLEDKY

• Českomoravský pohár družstev – billiard-hockey šprtec - Praha: 1. WIP Reklama Dobrá Voda, 2. Dragons Modřice „A“, 3. Doudeen Team, ...5. BHC StarColor Most „A“, 11. BHC StarColor Most „B“

• Turnaj jednotlivců – Český pohár, kat. ČP12 – billiard-hockey šprtec – Praha: 1. Lukáš Fedič (Praha), 2. Jakub Rezek (THE Orel Bohunice), 3. Matouš Loučka (Gunners Břeclav), …, 4. Petr Veis, 20. Dalibor Frýba, 22. Ondřej Frýba (všichni BHC StarColor Most)

• Česko-slovenský pohár – táhlový hokej Chemoplast – Český pohár, kat. „B“ - Most: 1. Lukáš Doležal (Black Sharks Most), 2. Karel Racek (Seny-Oři), 3. Karolína Sládková (Lejdýs Most), 4. Luboš Kašický (Prešovští sokoli, Slovensko), 5. Jaromír Foltýn Sen. (Seny-Oři) atd.