Vkročte do nové sezóny Summer Cupem 2018

[04. 06. 2018 | 805x přečteno]


 

 

 

 

 

 

Na Mostecku se i letos odehraje tradiční Summer Cup a to ve dnech 17. až 19. srpna na Mosteckém zimáku. Věkové kategorie U14 a U12 tedy hráči narozeni v letech 2005/06 a 2007/08 se před startem nové sezóny utkají o titul šampióna. Klubové i výběrové týmy si díky turnaji mohou zahrát hokej se soupeři, se kterými se během sezóny běžně nesetkávají díky čemuž mají šanci nasbírat drhaocenné zkušennosti a posunout tak svou hru dál.

Turnaj je součástí trojice soutěží Easter Cup, Summer Cup a Christmas Cup které mají na severu čech již dvacetiletou tradici a po celé dvě dekády na ně dojíždí týmy z celého světa včetně Kanady, Ruska a celé Evropy. Svou velkolepostí jsou turnaje nejen velmi dobře organizované ale také jsou vždy bohaté na zajímavý doprovodný program, slavnostní zahajovací ceremoniál, dovednostní soutěže v několika kategoriích, velkolepé finále a také závěrečný ceremoniál při kterém jsou týmy a hráči oceněni za své výkony. Nejinak to bude i na letošním Summer Cupu - krom veliké dávky hokeje zde na Mostecku často týmy využívají příznivého letního počasí na turistické výlety - je zde nejedno zajímavé místo které stojí za návštěvu, ať už se jedná o přesunutý Kostel Nanebevzetí Panny Marie, sportovně rekreační vodní areály Benedikt či Matylda, Podkrušnohorské Technické Muzeum nebo jedno z mnoha dalších míst, výlet na Summer Cup se tak může stát velmi příjemnou dovolenou na severu Čech.

Přihlášky na Summer Cup 2018 jsou otevřené a pokud se se svým týmem chcete zúčastnit ? Tak je ten pravý čas se ozvat ! Více informací na eMailu michal@avantgardhockey.cz nebo na webu www.avantgardhockey.cz kde mimo jiné najdete i propozice turnaje. Na kanále www.youtube.com/c/AvantgardHockey/ se pak také můžete podívat na videa z předchozích turnajů.

Foto: Jedni z vítězů Easter Cupu 2018 Liba Academy Košice