Víkendové kempy v plném proudu (VIDEO)

[13. 05. 2018 | 480x přečteno]


VIDEO ZDE https://www.youtube.com/watch?v=Am6WHOk8_6k

Po zakončení sezóny v podobě veleturnaje Easter Cup 2018, se ti hráči kteří se chtějí vrátit do té další sezóny lepší, rychlejší a silnější setkávají každý víkend na kempech od Avantgardu. Na těchto kempech připravujeme reprezentatny a klíčové hráče svých týmů, během let jsme takto vychovali řadu jedinců kteří si dnes nejen z mistrovství světa svých kategorií odnáší skvělé výsledky. 

Za zmínku jistě stojí třeba bratři Margušové kteří na tyto kempy pravidelně dojížděli nemalou vzdálenost a dodnes pravidelně trénují na soukromých individuálních trénincích. Zde se můžete podívat jak taková soukromá individuální lekce vypadá ( https://www.youtube.com/watch?v=7ocbvmpTB4w ) , taková lekce je vždy zaměřena na konrétní potřebu hráče - ví se co je důležité, v čem je třeba ostatní předběhnout, v čem vyniknout a na těchto tréninkových jednotkách je přesně toto cílem ( https://www.youtube.com/watch?v=oIjMZXuZzUE ) .

Za zmínku stojí i bnratrská dvojice Michal a Miloš Romanovi kteří jsou také pravidelnými účasntíky našich tréninků, předloni dokonce reprezentovali na MS do 20 let v Kanadském torontu a Montrealu - oba dva zde patřili mezi nejlepší hráče celého turnaje.

Na víkendových kempech hráči stráví denně 6 hodin na ledě a nutno dodat že se jendá o 6 efektivně využitých hodin na ledě - koncepty těchto tréninků klaodu důlraz na to že se neustále něco děje, když někteří odpočívají tak druzí trénují a prakticky nikdy nenastává situace ve které s nic neděje. Za dva dny tak hráči natrénují víc než za běžný týden obvyklých tréninků v klubech - má to velký efekt na jejich výdrž, sílu a přesnost. Víkendové kempy jsou nyní již téměř plně obsazené, jakékoliv dotazy směřujte na kolman@avantgardhockey.cz a zde se podívejte na videosestřih ze kterého si můžete udělat obrázek jak takovýto hokejový víkend probíhá https://www.youtube.com/watch?v=SzZ1DCbMB0Y