Easter Cup opět na více stadionech

[10. 03. 2018 | 526x přečteno]


Easter Cup opět na více stadionech.Letošní Easter Cup který je doslova za dveřmi se měl nakonec i díky lepšímu rozložení původně vejít celý na zimní stadion v Mostě ale pro velký zájem se to i letos neobejde bez výpomoci sousedního města - tentokrát Bíliny. Ten nejobsazenější turnaj se bude odehrávat zároveň na obou stadionech přičemž každý z nich bude svým vlastním turnajem s vlastním zahajovacím ceremoniálem a dovednostními soutěžemi - vítězové obou turnajů se pak utkají v Mostě o titul šampióna.

Easter Cup 2018 odstartuje 23. Března a poběží až do 22 Dubna a letos se můžete těšit na posílené, pravidelné a aktuální video zpravodajství které budete moci na našem novém Youtube kanálu sledovat prostřednictvím našeho Facebooku www.facebook.com/AvantgardHockeyCZE . Další informace výsledky, tabulky a rozpisy pak také na www.eastercup.cz . V minulých letech jste nám dali najevo že právě ono video zpravodajství a aktivní profil na sociální síti je to co vás baví a proto i letos budeme čekat na vaše zprávy s dotazy na které vám budeme během celého turnaje rádi odpovídat a reagovat.

Podívejte se zde na novou video upoutávku která je náhledem na to - jak tyto reporty budou vypadat a probíhat. Denně rozhovory, ukázky ze hry, ze slavnostních ceremoniálů i dovednostních soutěží. Pro fanoušky, rodinu i kamarády zúčastněných z celého světa tímto otevíráme dveře na turnaj - díky tomu o nic nepřijdete a budete plně v obraze, zároveň pak tyto reportáže a videa v budoucích letech poslouží jako super připomínka - videa totiž zůstávají v našich knihovnách navždy.

https://www.youtube.com/watch?v=6rc71NXr5bg