Easter Cup 2018 aktuálně !

[28. 02. 2018 | 572x přečteno]


Dnes je to již standard - že z našich turnajů vás pravidelně informujeme o průběhu a o tom jak se zúčastněným daří. Prostřednictvím našeho Facebooku a webu se každý kdo se na turnaj nedostal vždy dostane k informacím z první ruky, na videích může sledovat jak se hraje, v rozhovorech může slyšet zajímavosti ze zákulisí, může nahlédnout na slavnostní zahajovací ceremoniály, dovednostní soutěže či závěrečné ceremoniály a nic mu tak neunikne. Pro všechny zúčastněné pak tyto naše informační kanály pak slouží i jako archív prostřednictvím kterého se kdykoli můžou za vybraným turnajem ohlédnout a zavzpomínat. Řada pravidelných účastníků tak může krásně pozorovat vývoj turnajů i své hry.

 

Letos jsme nově založili svůj vlastní YouTube kanál na který jsme umístili veškerou dostupnou video historii našich turnajů a projektů, na tento kanál budou už jen přibývat nové a další videa a právě prostřednictvím tohoto kanálu pak v kombinaci se zmiňovaným Facebookem a webem budete moci opět turnaj aktuálně i zpětně navštívit.

 

Na základě pozitivních signálů právě od vás - sledujících jsme se rozhodli toto letos ještě posílit a můžete se těšit na každodenní aktuální vstupy s informacemi o vývoji turnaje. V minulosti se mnohokrát stalo, že nám sledující uživatel napsal s dotazem - jak hrají naši ? V ten moment se náš tým vydal s kamerou ke hře a natočil náhled do hry toho týmu. I letos budeme sledovat vaši zpětnou vazbu a co vás bude zajímat - tomu se budeme věnovat a na to se zaměříme. Můžete se těšit na více vstupů denně které budou reflektovat vyvíjející se situaci a reagovat na ni.

 

www.facebook.com/avantgardsporttv/

www.facebook.com/AvantgardHockeyCZE/

www.eastercup.cz

www.avantgardsporttv.cz

www.youtube.com/channel/UC5cYTJRfeZnxyxHNH0fKRQg