Easter Cup v Mostě - Evropském městě sportu !

[23. 02. 2018 | 468x přečteno]


Město Most které bude hostit letošní Easter Cup se stalo a nutno podotknout že oprávněně Evropským městem sportu pro rok 2015. Unikátní sportoviště jako právě v Mostě totiž v jiných městech jen tak nenajdete. Od autodromu přes hipodrom který neslouží pouze dostihům ale disponuje i tříkilometrovou in-line dráhou až po golfové hřiště, jumpark či rekreačně-sportovní areály Benedikt a Matylda, kde je prostor nejen pro vodní sporty, cyklistiku či in-line bruslení je v Mostě nespočet sportovišť a vyjímkou není ani mostecký zimák na kterém se bude právě Easter Cup odehrávat.

V Mostě se sportuje napříč celým rokem a vedle Easter Cupu který je zde jednou z největších sportovních soutěží se Most může pochlubit minulými událostmi jako jsou například Mistrovství Evropy juniorů v softbalu, vrchol dostihové sezóny, night run, Czech Truck Grand Prix, Mistrovství ČR v in-line maratonu na Matyldě, Mistrovství Evropy juniorů do 14 let v Tenisu a opravdu velkou řadou dalších událostí.

Město Most sportem žije a je pro Easter Cup velmi důstojným a tím správným hostitelem. Svou velikostí a otevřenými možnostmi je pro návštěvníky spojené s turnajem připraven a pro všechny je každým rokem opravdu kvalitní zázemí. Výlet na Easter Cup se pak vedle samotného turnaje tak často mění ve sportovně rekreační dovolenou na severu Čech.