Jarní Víkendové Kempy - Zdokonalte Svou Hru !!!

[20. 02. 2018 | 586x přečteno]


Pošlete své mladé hráče trénovat s profesionály, od Května do Července 2018 budou každý víkend probíhat naše tradiční víkendové kempy na které dlouhá léta dojíždí ti nejlepší z několika Evropských zemí. Zdokonalit své hokejové dovednosti k nám pravidelně jezdí mladí hokejisté nejen z České Republiky ale i ze Slovenska, Ruska a Německa. Výsledkem těchto tréninků je fakt - že tito hráči vedou v kanadském bodování svých soutěží a ve svých klubech jsou nepostradatelnou silou.

Vychováváme hvězdy protože víme co je důležité, vytrénovali jsme již 12 mládežnických reprezentantů ze tří zemí - hráči jako Miloš a Michal Romanovi, Gregory Saakyan, Martin Weinhold a řada dalších svůj hokejový talent podpořili tvrdou prací právě u nás. Každý víkend se rovná šesti hodinám ledu, efektivně využitého ledu - na což jsou naše tréninky přímo koncipovány. Zaměřujeme se na efektivní trénink skupiny ale věnujeme se i konkrétním potřebám jednotlivců - ze slabin tvoříme silné stránky.

Pravidelné tréninky se vyplácí - co u nás začalo se například v případě bratrů Romanů dostalo až na loňské Mistrovství Světa dvacetiletých v Kanadě a Miloše Romana například čeká v letošním roce draft do NHL Všichni naši pravidelní svěřenci do jednoho reprezentují v ligách a mnohdy hrají i se staršími. Přidejte se k nám a buďte lepší než ostatní ! Pro bližší informace se obraťte na email kolman@avantgardhockey.cz a zde se podívejte na video ukázku toho jak to vypadá na našich kempech a individuálních lekcích.

https://www.youtube.com/watch?v=nKNioKZJ0O4