Easter Cup 2018 je zaplněn přihláškami

[18. 02. 2018 | 1185x přečteno]


V těchto dnech se naše eMaily plní posledními přihlášky na Easter Cup 2018. Již je potvrzená účast ze zemi jako Finsko, Norsko, Dánsko, Lotyšsko, Rumunsko, Belgie, Rakousko, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko a samozřejmě i domácí Česko. Turnaj bude tedy opět Evropských rozměrů - a jako každý rok větší než předtím ! Turnaje se neúčastní pouze "národní" mužstva - ale především také mužstva klubová jako například HC Sparta Praha (CZ), HC Slovan Bratislava (SK), dinamo Minsk (BY), Blues Blue (FIN), Siberian Penguins (RUS), EHC 80 Nurnberg (D), MHK Budapest (H), Phantoms Antwerp (B) a řada dalších, ale také mužstva výběrová jako WTT Slovakia Talent (SK), Czech Stars Team (CZ), North Stars (CZ), Avantgard Hockey (CZ) a řada dalších.

Každý rok se stává, že se ozvou zástupci týmů kteří by na turnaji chtěli hrát ve dnech - kdy už je turnaj zcela zaplněn. V mnoha případech se na takové již bohužel nedostane - i když by jsme rádi vyhověli tak už to zkrátka nejde.

Letošní Easter Cup je naplánován a odstartuje dne 23. Března a poběží až do 22. Dubna 2018. Těšit se můžete na vše na co jste zvyklí - slavnostní ceremoniály, kulturní program, světelné efekty - spousta hokeje a to vše bude mapováno a zachyceno našim mediálním týmem v podobě každodenních aktuálních reportáží, sestřihů, článků a živých přenosů které budete moci sledovat prostřednictvím našeho Facebooku a webu.