Ohlédnutí za loňským Easter Cupem

[08. 02. 2018 | 591x přečteno]


Přípravy na Easter Cup 2018 jsou v plných otáčkách, náš tým pro vás v těchto dnech připravuje další ročník tohoto gigantického turnaje Evropských rozměrů a v rámci těchto příprav se s námi můžete nyní ohlédnout za tím loňským. Easter Cup 2017 odstartoval 31. března a na Mosteckém a částečně Litvínovském zimáku se hrálo až do 23. drubna 2017 a jednalo se se sedmi dílčími turnaji dělených dle kategorií o dozatím největší ročník zhlediska objemu a účasti. Turnaje se zúčastnila mužstva z pomalu celé Evropy – konkrétně ze Slovenska, Holandska, Belgie, Finska, Francie, Ukrajiny, Rakouska, Německa, Ruska, Běloruska, Slovinska, Švédska, Švýcarska a samozřejmě Česka. Jak je u našich turnajů zvykem, každá kategorie měla své slavnostní zahájení s kulturním programem, dovednostní soutěže a také závěrečného ceremoniálu. Na zahajovacím ceremoniálu byla na ledě nastoupená mužstva na turnaji uvítána od zástupců Města a pořadatelů turnaje což bylo po té doplněno vystoupením dětského rockového sboru Melodica a mosteckého krasobruslařského oddílu. Tradiční dovednostní soutěže v disciplínách rychlost na jedno kolo, slalom s pukem, rychlost střely, střela na přesnost a samostatné nájezdy bodovány pro brankaře i střelce pak pokaždé ukončily první hrací dny všech kategorií, jendotlivé turnaje pak pokaždé ukončilo velkolepé finále se závěrečným ceremoniálem při kterém byly hráči oceněni za svá umístění v turnaji.

 

Tyto velké události - slavnostní ceremoniály, soutěže a finále – byly vždy vysílány živě a ze všech turnajů byly pravidelně prostřednictvím sociálních sítí – konkrétně profilu AvantgardHockeyCZE na Facebooku distribuovány videoreporty, aktuality a zajímavosti přímo z jádra dění. Nově byl tento turnaj spjat s přímou zpětnou vazbou a pokaždé když se někdo ozval na náš facebook vskazem – vždy mu bylo včas odpovězeno a vyhověno - často se jednalo i o konkrétní dotazy tipu "Jak hrajou naši ?", v rámci možností se pak na zdi profilu vždy objevil krátký sestřih ze zápasu daného týmu. Na toto jsme velmi hrdí a v budoucnu toto sociální pokrytí budeme jen zlepšovat a zlepšovat pro přesnější, zajímavější, akčnější a konkrétnější informace a servis. Vedle Facebooku pak výsledky a důležité informace vždy byly k dispozici také na našem webu www.eastercup.cz a www.avantgardsporttv.cz – zde dokonce najdete nyní aktualizované a obnovené video knihovny kde se můžete podívat na reporty, záznamy a sestřihy z předchozích ročníků. Veškerou video historii našich turnajů a naší práce najdete také na našem novém youtube kanálu https://www.youtube.com/channel/UC5cYTJRfeZnxyxHNH0fKRQg/featured .

 

Easter Cup 2017 byl také díky nevídané události velké hromadné bitky po zápase o třetí místo kategorie U16 mezi týmy Liba Academy 11 Košice ze Slovenska a HC Brest z Běloruska znám po celém světě ( https://www.youtube.com/watch?v=9BwnU_Q5FYQ ) - tato bitka v rámci jednoho dne obletěla přední světová sportovní media jako například Fox Sports a jiné a mluví se o ní do dnešního dne.

 

Informační souhrny z každé kategorie Easter Cupu 2017 najdete na těchto odkazech

http://www.avantgardsporttv.cz/clanek/1273/Easter-Cup-2017---Kategorie-U8---Shrnuti/

http://www.avantgardsporttv.cz/clanek/1282/Easter-Cup-2017---Kategorie-U10---Shrnuti/

http://www.avantgardsporttv.cz/clanek/1292/Easter-Cup-2017---Kategorie-U12---Shrnuti/

http://www.avantgardsporttv.cz/clanek/1277/Easter-Cup-2017---Kategorie-U13---Shrnuti/

http://www.avantgardsporttv.cz/clanek/1288/Easter-Cup-2017---Kategorie-U14---Shrnuti/

http://www.avantgardsporttv.cz/clanek/1279/Easter-Cup-2017---Kategorie-U15---Shrnuti/

http://www.avantgardsporttv.cz/clanek/1281/Easter-Cup-2017---Kategorie-U16---Shrnuti/

 

Easter Cup 2017 byl vydatný a velký – v mnoha věcech z hlediska organizace a mediálního servisu premiérový a na Easter Cup 2018 se můžete těšit ku pokračování tohoto trendu. Každý rok je pro nás prioritou aby z organizačního hlediska vše bylo jak má a o všechny bylo řádně postaráno. Do začátku Easter Cupu 2018 který bude již 23. března vás budeme pravidelně informovat o průběhu příprav a o tom co vás čeká a naco se můžete těšit. Easter Cup 2018 je již téměř plně obsazen a opět se těší návštěvě mužstev z celé Evropy a Ruska - svým objemem předčí Easter Cup 2017 a nastaví nový rekord ve své velikosti.