Avantgard Hockey nově kompletně a přehledně na YouTube

[31. 01. 2018 | 432x přečteno]


Avantgard hockey za dlouhá léta svého působení především v podobě pořádání turnajů Easter Cup, Christmas Cup, Summer Cup či hokejové školy, víkendových kempů, individuálních tréninků nebo ve spolupráci s Ponte Records produkce sportovních magazínů již stihl vytvořit obsáhlou historii odvedené práce. Na pořádání našich turnajů si dáváme záležet a jsou pro nás stěžejní záležitostí – již nyní, čerstvě po Prosincovém Christmas Cupu 2017 jsme v plných otáčkách a pracujeme na Easter Cupu 2018 který poběží od 23. Března do 22. Dubna. Vedle našich turnajů se také věnujeme individuálním tréninkům a víkendovým kempům na kterých mladí hráči zlepšují své hokejové dovednosti a nutno dodat že ti co k nám pravidelně jezdí, ve svých týmech a kategoriích jednoznačně vynikají a jsou nepostradatelnou silou.

 

Veškeré naše činnosti, přípravy, tréninky a turnaje úzce spojujeme s našimy weby www.avantgardhockey.cz , www.avantgardsporttv.cz , Facebookovým profilem https://www.facebook.com/AvantgardHockeyCZE/ a nyní nově i čerstvě založeném Youtube kanálem Avantgard Hockey ( https://www.youtube.com/channel/UC5cYTJRfeZnxyxHNH0fKRQg/featured ) na kterém je k nalezení na jednom místě a přehledně veškerá mapovaná historie našich činností. Ona mediální podpora a pokrytí na sociálních sítích které jsou především během turnajů velmi důležité jdou ruku v ruce s videoprodukcí která pečlivě mapuje a zachycuje naše události a činnosti. Promo videa našich kempů a tréninků, upoutávky na turnaje a reporty přímo z nich včetně rozhovorů – zkrátka naprosto vše je nyní velmi přehledně na jednom místě.

 

S každým novým rokem a s každým dalším turnajem pro vás vymýšlíme novinky a zpestření, zkvalitňujeme naše produkty a fan-servis a věříme že tento krok všichni naši příznivci uvítají. Těšíme se z vaší přízně a tímto vás zveme na náš nový kanál – podívejte se jakou cestu jsme urazili, kolik toho bylo a jak se nám to všem líbilo. Na tomto kanále nadále můžete očekávat a sledovat vše aktuální a nové – vedle našeho Facebookového profilu bude právě i zde vše důležité – vždy aktuálně.