Šprtec: V Meziboří zvítězil Patrik Purket

[25. 01. 2018 | 292x přečteno]


Most, Meziboří (has) – Poprvé v kalendářním roce 2018 nastoupili stolní hokejisté k soutěžním zápasům. V mezibořské základní škole se za účasti čtyř desítek hráčů a hráček odehrál šprtcový turnaj regionální úrovně CorroTech Cup. Podle předpokladů se nejvíce dařilo hráčům prvoligového BHC StarColor Most. Zvítězil Patrik Purket před Matyášem Vaníčkem a Petrem Henychem. V kategorii starších žáků byl nejlepší celkově čtvrtý David Kučera (SVČ Most). Osmá Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most) zvítězila v kategorii žen a dívek. Jan Konopík (KSH ZŠ Meziboří), celkově dvanáctý, byl nejlepším mladším žákem. Z pořadatelského oddílu KSH ZŠ Meziboří dosáhl nejlepšího výsledku šestý Jan Chládek Jun. Již tuto sobotu pokračuje Český pohár v billiard-hockeyi šprtci turnajem nejvyšší kategorie v Modřicích.

Hrálo se také o body do Českého poháru v air-hockeyi. V rámci programu Air-hockey školám, který sponzoruje společnost United Energy, nastoupili ke svému turnaji žáci a žákyně 5.ZŠ Most. Prvenství vybojoval Kamil Kirvej.

 

STOLNÍ HOKEJ - VÝSLEDKY

  • CorroTech Cup Meziboří – billiard-hockey šprtec – Český pohár Expres: 1. Patrik Purket, 2. Matyáš Vaníček, 3. Petr Henych (všichni BHC StarColor Most), 4. David Kučera (SVČ Most), 5. Jozef Matuščín (BHC StarColor Most), atd.

  • Air-hockey školám XVIII. - SVČ Most: 1. Kamil Kirvej, 2. Marian Suchý, 3. Lucie Ferencová (všichni ZŠ Chanov), atd.

 

Foto – SMSH Severozápad:

  • CorroTech Cup Meziboří – billiard-hockey šprtec

  • Air-hockey školám