Turnaj kategorie U8 je za náma !

[17. 12. 2017 | 542x přečteno]


Dnes proběhl již sedmý den letošního Christmas Cupu který byl zároveň finálovým dnem třetího turnaje a to kategorie U8 tedy nejmladší kategorie letošního roku. Zúčastnilo se celkem 10 týmů a takto vypadá finální pořadí.

1. WTT Slovakia Talents (Sk)
2. HC Sparta Praha 2 (Cz)
3. Avantgard Hockey (Eu)
4. HC Sparta Praha 1 (Cz) 
5. Czech Stars Team (Cz) 
6. HC Slavoj Zbraslav (Cz)
7. Junost Minsk 1 (By) 
8. HC Draci Bílina (Cz) 
9. Dinamo Minsk 2 (By)
10. HC Sparta Praha (Cz)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Roman Špoták ( WTT Slovakia Talents) 
hráč/plyers: František Lukeš (Avantgard Hockey)
nejlepší útočník/The best forvard: Jakub Makovec (Czech Stars Team)


Ve finále pro ročník 2010/2011 se mezi sebou utkal slovenský celek WTT Slovakia Talents a český tým HC Sparta Praha. Od začátku první poloviny zápasu měl slovenský tým převahu, poté co vstřelil první branku. Sparta se snažila vyrovnat, ale bylo to opět Slovensko, které přidalo ještě druhý gól, takže se šlo do další poloviny zápasu za stavu 2:0. S první minutou druhé poloviny utkání snížila Sparta na 2:1, jenže tento stav nevydržel příliš dlouho, protože slovenský celek na to ihned odpověděl a vzal si zpět své dvoubrankové vedení. Následně WTT přidal ještě další branku a rázem Slovensko vedlo už 4:1. Dále Pražané začali tlačit a dvěma slepenými góly snížili na 4:3. Na to Slovakia znovu odpověděla, takže hra pokračovala za stavu 5:3.WTT Slovakia Talents ještě navýšili na 6:3, ale z ničeho nic Sparta zaúřadovala a třemi rychlými  góly zdramatizovala zápas, který tak posunula až do samostatných nájezdů, kde byl úspěšnější Slovenský celek WTT Slovakia Talents a v této věkové kategorie získali první místo. 


Závěrem dne proběhl také závěrečný ceremoniál při kterém byli hráči a týmy ocenení za své výkony a pozice v turnaji, sestřih z něj i s rozhovory najdete na našem Facebooku AvantgardHockeyCZE.


Vítězové dovednostních soutěží kategorie U8:

rychlost/speed: Tomáš Horáček (HC Sparta Praha)
slalom - slalom: Eliáš Zenkl (HC Sparta Praha)
přesnost/shoot on target: Daniel Kříž (Avantgard Hockey)
penalty-hráč/player: Jáchym Synek (HC Sparta Praha)
penalty-brankář/goalkeeper:  Jakub Synek (HC Sparta Praha)

Zítra tedy 18.12. startuje čtvrtý - předposlední turnaj - turnaj kategorie U12 kterého se zúčastní 11 mužstev - sledujte vybrané zápasy včetně slavnostního zahájení a dovednostních soutěží živě na www.tvcom.cz !