Trunaj kategorie U11 je za náma !

[13. 12. 2017 | 253x přečteno]

Dnes proběhl třetí den který byl zároveň finálovým dnem prvního turnaje letošního Christmas Cupu, kategorie U11 se zúčastnilo celkem 12 týmů a takto vypadá finální pořadí.

Nejproduktivnější – Kryštof Kulhánek – Young Talents

Ve finále se utkali týmy Czech Stars a HG 93 Nurnberg.

Od začátku první třetiny měl převahu Czech stars team, který byl jasně aktivnějším celkem a držel se více na puku. To se také českému týmu vyplatilo, když na 1:0 otevřel stav utkání David Sedláček. Dále došlo k prvnímu vyloučení a to na straně Nurnbergu. V přesilovce měli Češi několik šancí, ale přesto ji nedokázali využít, takže hra pokračovala 5/5. Czech stars team vzápětí navýšil dvěma slepenými góly už na 3:0 a to po trefě Marka Šťástky a Jana Trefného.

Německo se snažilo prosadit a vyrovnat, ale byl to český tým, který určoval hru zápasu. Nurberg se vzápětí dostal do samostatného úniku, ale brankář Czech stars podržel svůj tým fantastickým zákrokem. Dále bylo po faulu Německa nařízeno trestné střílení, které bezpečně využil Petr Minář a navýšil už na 4:0. Nurnberg po dalším obdrženém golu vystřídal brankáře, který ovšem také hned inkasoval. Na 5:0 se znovu trefil Petr Minář. Na to konečně reagovalo i Německo a snížilo alespoň na 5:1 po brance Maxima Schafera, jenže Češi si nenechali svůj náskok vzít a další gol přidal Vlastimil Blažek. Nurnberg před koncem třetiny přidal ještě druhý gol opět po trefě Maxima Schafera, takže do druhé třetiny se šlo za stavu 6:2.

Německo se snažilo od druhé třetiny držet v útočném pásmu, mělo pár šancí, ale žádná nepropadla za Civišova záda. Naopak to byl znovu Czech stars team, který zaúřadoval, když další branku přidal Marek Šťástka.

Dále došlo k trestnému střílení, ale tentokrát na straně Německa. V samostatném nájezdu Nurnberg neuspěl, takže se na stavu nic nezměnilo. Následovala přesilovka Čechů, ale ani teď ji nedokázali využít. Czech stars team po zbytek zápasu kontroloval hru a navíc přidal ještě další dva góly David Sedláček, který upravil na konečných 9:2.

Závěrem dnešního dne byl také závěrečný ceremoniál při kterém byli hráči a týmy ocenení za své výkony a pozice v turnaji, sestřih z něj i s rozhovory najdete na našem facebooku.

Vítězové dovednostních soutěží kategorie U11:

rychlost/speed: Sebastian Prejza (North Stars 07)
slalom - slalom: Andre Grin (HG 93 nürnberg)
přesnost/shoot on target: Vlastimil Blažek (Czech Stars Team)
penalty-hráč/player:Jan Trefný (Czech Stars Team)
penalty-brankář/goalkeeper: Daniel Civiš (Czech Stars team)

Již zítra startuje druhý turnaj - turnaj kategorie U9 - sledujte všechny zápasy včetně slavnostního zahájení a dovednostních soutěží živě na www.tvcom.cz !