Oblastní přebor mladšího žactva v národním házené po druhém turnaji

[03. 10. 2017 | 94x přečteno]

V sobotu 30.9.2017 pokračoval oblastní přebor mladšího žactva v národní házené. Mladší žáci Baníku Most NH se představili poprvé v sezóně na vlastním hřišti v Mostě, kde dokázali zvítězit nad B týmem Žatce 8:2 po poločasu 4:0. Druhý duel Mostu patřil Áčku Žatce, Baníkovci prohráli 6:20 (2:9). Sestava Baníku Most NH: Jiří Juhoš, Jiří Khas (6 gólů), Vojtěch Šmahel (8), Dennis Zikán, Ondřej Hanka, Filip Novotný, Jan Roháč, Miroslav Trnka, Jakub Šalanský, Adrian Skalický, trenéři - Martin Šalanský, Lucie Janská, Jakub Rybáček

Narozdíl od žáků, vážily za svými soupeřkami mladší žačky Baníku cestu do Raspenavy a také v tomto turnaji dokázal Baník bodovat a to díky remíze s domácí Raspenavou 5:5, po poločase 3:3. V dalších zápasech, přes bojovné výkony, na body nově rodící se mostecký tým nedosáhl a podlehl Litvínovu 4:7 (2:4), Žatci 8:16 (3:7) a Louce u Litvínova 3:8 (1:3).
Sestava Baníku Most NH: Horínková, Darahanová, Fialová, Mančíková, Scheithauerová (3 góly), Zajačíková, Uhrová (11), Zazvonilová (6), trenérky - Zazvonilová, Uhrová.

Další turnaje jsou naplánovány hned na další sobotu 7.10., kdy mladší žáci se opět představí v Mostě, zatímco žačky čeká znovu Raspenava.