​Žáci 18.ZŠ Most hráli stolní hokej

[05. 07. 2017 | 715x přečteno]


Most (has) – Poslední dva turnaje před letní soutěžní přestávkou odehráli mostečtí stolní hokejisté. V hlavní roli byli tentokrát žáci a žákyně 18.ZŠ Most. V domácím prostředí sehráli šprtcový turnaj, který byl součástí školního sportovního dne a zároveň byl zařazen do Českého poháru jako nejnižší kategorie Expres. Zvítězil Matyáš Vaníček před Markem Průchou a Markem Vavrochem.

Svůj air-hockeyový turnaj pak odehráli v prostorách Střediska volného času Most. I v této disciplíně zvítězil Matyáš Vaníček. Druhé místo obsadil Marek Vavrek a třetí Šárka Jeníčková.

Dvouměsíční přestávku soutěží stolního hokeje přeruší pouze trojice turnajů na začátku srpna. Ty se odehrají v rámci příměstského tábora SVČ Most. Naplno se soutěže rozeběhnou opět až v září.

VÝSLEDKY:

  • Pohár 18.ZŠ Most - Český pohár, kat. „B“ - billiard-hockey šprtec: 1. Matyáš Vaníček, 2. Marek Průcha, 3. Marek Vavrek, 4. Veronika Slepičková, 5. Lukáš Radimák, atd.

  • Pohár 18.ZŠ Most - Český pohár, kat. „B“ - air-hockey: 1. Matyáš Vaníček, 2. Marek Vavrek, 3. Šárka Jeníčková, 4. David Zollpreister, 5. Jakub Slavíček, atd.

Foto – SMSH Severozápad: Air-hockey v SVČ Most