Pro kapely, muziaknty a jiné - je možnost si zahrát na turnaji !

[24. 05. 2017 | 3277x přečteno]


Avantgard Hockey pořádá dohromady 3 turnaje ročně, turnaje s velkou meznárodní událostí které jsou zhlediska organizace a obsahu plnohodnotné nejen po stránce samotných zápasů ale i kulturního programu a doplnění. Na letní Summer Cup, vánoční Christmas Cup a největší – velikonoční Easter Cup se každoročně sjíždí řada týmů z Evropy a pokaždé ssebou mají také plno očí svých rodin a fanoušků. Každá tato událost se dělí na dílčí turnaje dle vekových kategorií a každá kategorie má své vlastní slavnostní zahájení na kterém je právě prostor pro doplňující program. Z turnajů a těchto ceremonií se živě vysílá a také na nich vzniká videoreport který vše zachycuje.

 

V rámci těchto kulturních doplnění pravidelně účinkují oddíly krasobruslení z Mostu či Bíliny, dětský rockový sbor Melodica z Bíliny a další, na loňském Christmas Cupu například zahrála známá oblíbená kapela Maxicí. Během letošního Easter Cupu pak například mimo zahájení také doplnil program turnaje DJ Milan který v prostorech před Mosteckým zimákem bavil návštěvníky a kolemjdoucí hraním a soutěžením.

 

Pro všechny kteří by si v rámci našich turnajů chtěli také "zahrát" nebo předvést něco zajímavého, je tu dobrá zpráva – ta možnost je otevřená ! Pokud se chcete ukázat na zahajovacím ceremoniálu prestižní soutěže před mnoha týmy a jejich doprovody a chcete být na našem živém přenosu či videoreportu které dosahují uctyhodných a poctivých deseti až sta tisícových shlédnnutí – můžete se zkusit ozvat a nemusí se jednat pouze o hudbu – rádi se podíváme na cokoliv hezkého, cokoliv zajímavého.

 

Zde můžete krátce nahlédnout na to, jak to vypadá v praxi.

https://www.youtube.com/watch?v=DeQH2xtpMKw