Víkendové kempy Avantgardu začínají !

[04. 05. 2017 | 454x přečteno]


Po roce je Avantgard Hockey znovu připraven trénovat a připravovat budoucí reprezentanty na svých víkendových kempech které začínají již tento víkend. Během let již Avantgard hockey na těchto kempech pomohl řadě hráčů k tomu, že dnes mají skvělé výsledky, jsou ve svých týmech velmi důležitými hráči a v mnoha případech tito hráči reprezentují své národní vlajky například na mistrovství světa ale i jiných turnajích.

 

Například bratři Margušové nebo Romanové – byli a jsou pravidelnými účastníky těchto kempů - Miloš a Michal Romanové loni například reprezentovali na mistrovství světa do 20 let v Kanadském Torontu a Montrealu, kde oba dva byli jedni z nejlepších hráčů celého turnaje – oba také hrají 1. ligu za HC Frýdek Místek. Na nedávno ukončeném mezinárodním turnaji #EasterCup2017 se účastnil další Avantgardský odchovanec George Saakyan který v kategorii U16 vyhrál kanadské bodování a byl také oceněn jako nejproduktivnější hráč turnaje – George dnes trénuje s A mužstvem v Německých Drážďanech a hraje juniorksou DNL 1. ligu za ESC Dresden. Tyto víkendové kempy a tréninky Avantgardu za sebou mají řadu výsledků, je pevným faktem, že kdo pravidelně trénuje – tak i reprezentuje a dosahuje výsledků.

 

Víkendové kempy začínají již tento víkend, hráči a trenéři budou pilovat hokej - denně stráví až 6 hodin na ledě a za dva dny tak společně natrénují víc než za běžný týden ve svých oddílech. Především se klade důraz na efektivní využití času na ledě – nikdy se nestane že jeden či dva bruslí a zbytek se kouká. Tréninky jsou koncipovány efektivně proto vždy minimálně půlka bruslí a půlka odpočívá díky čemuž tak za menší čas natrénují více času. Trenéři se samozřejmě věnují jak celku tak i individuální práci s jedinci, díky čemuž všichni tito hráči vynikají v kanadském bodování a kdekoli pak hrají, tak patří mezi ty nejlepší ve svých klubech. O víkendové kempy je velký zájem a první termíny jsou již plně obsazené – v případě zájmu o tyto kempy v dalších termínech a jakékoliv dotazy můžete psát na kolman@avantgardhockey.cz .